Rcd 300 vw caddy 2006 model arac aux usb ya da bluetooth

nctctn06

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN CAD
Aracınızın Modeli
2006
Mesleğiniz
Ögrenci
Rcd 300 teybin aux it usb özelliği için ne yapmam lazım gittigidiyo n11 de cd changer ürünleri var hangisini önerirsiniz.

Bu cihazı alıp taktığım da aktivasyon gerekli mi yoksa direk bağlantı yapıp dinleyebiliyormuyum
Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Shaldos

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Jetta 1.9 Tdi
Mesleğiniz
Özel Güvenlik
Sırf RCD 300 track çalıyor orjinal bozulmasın diye 170 liraya RCD 310 aldım.. 2007 Jetta.. aux kiti alınıp takılabiliyor.. Bluetooth altyapisida hazır cihazın

Voodoo

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW Caddy Life
Aracınızın Modeli
105Bg, Otomatik
Ben aliexpresten ürün sipariş ettim ve getirdim. Taktım ve çalışıyor. Hem aux hemde USB takıp dinleyebiliyorsun. vitesin önündeki yerdeki yerede aux ve usb kafası alıp kabloları oraya çektim orjinal gibi oldu. Hem aux hemde usb güzel çalışıyor. ANCAK iki sorunvar. Bunlarda birincisi bu ara cihaz ile aux'tan muzik dinlediğimde motor ıslık sesi (parajit sesi) geliyor. Bunun nedeni aprat değil, aux ve teybin aslında aynı yerden beslenmesi (elektrik gücü olarak). Bunu çözen ara aparatlar da var. Onlardan da aldım ve sorunu çözdüm. Artık parazit sesi yok. İkinci sorun ise (tam sorun da diyemem) telefondan yada USB den muzik dinlediğinde şarkılar arasında geçişisi teyp'deki butonlardan yapamıyorsun. Telesondan idnlediğinde geçişleri telefondan yapman gerek. Hadi onun yine imkanı var. ama USB den dinlediğinde yine geçişler olmuyor. Ve onda şansında yok. Sırayla dinlemek zorundasın.
Ben telefondan dinlediğimden onu da sorun etmiyorum. Zaten önde takılı telefon, stediğim anda değiştiriyorum.
Ben memnunum. Bağlaması kolay ve ucuz yöntem.
Daha kapsamlı birşey arıyorsan bırak orjinal (Bu orjinal takıntısınıda anlamış değilim, orjinal ama işini görmeyen birşeyi sırf orjinal diye orada tutmak) vs. demeyi al bi anroid cihaz tak. BEn diğer aracımda var inanılmaz memnunum.

nikmacro

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Golf 5 FSI
Mesleğiniz
Serbest Meslek
Link atabilirmisiniz bende yapmak istiyorum 2005 golf aracım birde teybin tuşlarının silinmesi yapılıyor mu

Voodoo

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW Caddy Life
Aracınızın Modeli
105Bg, Otomatik
Link atabilirmisiniz bende yapmak istiyorum 2005 golf aracım birde teybin tuşlarının silinmesi yapılıyor mu
Eğer bana sorduydanız
Bu USB ara adaptörünün linki. benim aracıma uygun idi. Muhtemelen seninkinede uyar. Teybin cinsine göre alıyorsun.
USB adaptörünün Linki.

Buda Bağlantısını yaptığım vites önündeki usb, aux giriş soketi
Giriş soketi linki

Teyp tuşlarının silinmesi sorusunu anlamadım.

Cinelongs

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Mazda
Aracınızın Modeli
6
Mesleğiniz
teacher
Buda Bağlantısını

ako06

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkwagen
Aracınızın Modeli
Caddy
Mesleğiniz
Hidrojeoloji Müh.
Eğer bana sorduydanız
Bu USB ara adaptörünün linki. benim aracıma uygun idi. Muhtemelen seninkinede uyar. Teybin cinsine göre alıyorsun.
USB adaptörünün Linki.

Buda Bağlantısını yaptığım vites önündeki usb, aux giriş soketi
Giriş soketi linki

Teyp tuşlarının silinmesi sorusunu anlamadım.
Hocam merhaba, 1. olanı mı almak gerekiyor 2. olanı mı? "RCD300 Teyp (Track Olan)"

Voodoo

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW Caddy Life
Aracınızın Modeli
105Bg, Otomatik
Hocam merhaba, 1. olanı mı almak gerekiyor 2. olanı mı? "RCD300 Teyp (Track Olan)"
1. olan cihazınızı USB ve Aux bağlayabilmek için ara adaptör.Bu cihazda Aux için ses kablosu ve USB için USB kablosu var. Onlardan direk kullanabilirsin. İkinci olan ise eğer bu kablolaru gelişigüzel bırakmak yerine vites önünde bu işler için yapılmış boş soketlere fiş gibi çekmek istersen diye keyfe bağlı. Birinci olanı alacaksın zaten ma ikinci olan eğer USB ve Aux girişi hoş dursun dersen alırsın.

Alırken cihazının modeli, ve kaç pinli olduğuna vs. dikkat etmen gerek birinci adaptör için. Herkeste değişik olabilir. 8pinli, 12 pinli vs. diye. Her ikisne göre de var.

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi A6
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli

Voodoo

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW Caddy Life
Aracınızın Modeli
105Bg, Otomatik
Sizce bu cümle nasıl olmalı?

Buda, bağlantısını yaptığım vites önündeki usb, aux giriş soketi.
"Bu da" ayrı yazılmadı diye kafayı ana fikre değil oraya takmış olabilir. Mesleki hastalık takıntısı sanırım. Hepimiz "teacher" ız ya...

Üst Alt