Acımız büyük tüm milletimizin başı sağolsun vwtürk Yönetim.

Quaife difransiyel

motomania

vwTürk Üyesi
Arkadaşlar aramızda Quaife difransiyel kullanan arkadaşımız var mı? Özellikle önden çekişli araç ve polo için. Saygılar

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Forumda Quaife ATB diferansiyel kullanan birine hiç rastlamadım ancak; performans artışı, yüksek tork, iyi bir yol tutuş gibi avantajlar sağladığını biliyorum.

motomania

vwTürk Üyesi
Evet bende sadece bu fikirlere sahibim, hatta bu firmayla çalışan tanıdığım yarış arabası yapan bir garajda var. Fakat bu araçlar için denenmiş, tecrübe edilmiş emsaller istiyor insan. Özellikle de kalkışlarda, 4x4 gibi kayıpsız kalkış yaptığıda söyleniyor.

NECBEY

Yönetici
Administrator
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A6 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Evet bende sadece bu fikirlere sahibim, hatta bu firmayla çalışan tanıdığım yarış arabası yapan bir garajda var. Fakat bu araçlar için denenmiş, tecrübe edilmiş emsaller istiyor insan. Özellikle de kalkışlarda, 4x4 gibi kayıpsız kalkış yaptığıda söyleniyor.
Tekerleklere orantılı güç dağılımı uyguladığı için kalkışlarda yada frenlemede büyük avantajlar sağladığı biliniyor, ancak çevremiz ve ülkemizde çok yaygın kullanılmamasından dolayı daha detaylı bilgiye ulaşmak ta bir o kadar zor oluyor.

motomania

vwTürk Üyesi
Evet faydaları aşikar, güç dağılımını dengeli yaptığı için kalkışlarda sarma, savrulma yapmadığı için, ok gibi bir çıkış yapabiliyor. Kayıpsız bir performans diyebiliriz.

hosmy

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
2017- Passat
Aracınızın Modeli
1.6Tdi - R Line
Mesleğiniz
EYT
İsim Soyisim
Hasan

motomania

vwTürk Üyesi
Güzel ve açıklayıcı bir paylaşım, teşekkürler...

Üst Alt