Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri

dderyall

vwTürk Üyesi
Katılım
26 Tem 2012
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Prins’ten Yüksek Teknolojili Otogaz Sistemleri

Avrupa’nın en büyük, dünyanın 2. büyük otogaz pazarına sahip Türkiye’de LPG kullanan araç sayısı her geçen gün artıyor. Türkiye’nin önde gelen LPG şirketi İpragaz da en yeni teknolojileri kullanarak verimli ve çevreci enerjiden en üst düzeyde yararlanılması için çalışıyor. 1996 yılında Türkiye’nin ilk resmi belgeli otogaz istasyonunu açan İpragaz, 2010 yılında da Prins Otogaz Dönüşüm Sistemleri’nin Türkiye genel distribütörlüğünü üstlendi.

Prins, yüksek kalite ve teknolojiye sahip ürünleriyle dünyanın en çok tercih edilen otogaz dönüşüm sistemleri markalarının başında geliyor. 25 yılı aşkın tecrübesiyle 52 ülkede hizmet veren Prins, İpragaz’ın otogaz sektöründeki kaliteli ve güvenli hizmet politikasıyla Türkiye’deki kullanıcılara sunuluyor.

4,5,6 ve 8 silindir araçlarda başarı ile dönüşümü gerçekleştirilen Prins otogaz sistemleri genellikle orta ve üst sınıf araç kullanıcıları tarafından tercih ediliyor. Otogaz dönüşüm sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutan Prins, kullanıcısı tarafından her daim takdir ediliyor ve beğeni topluyor.

Sıralı otogaz sistemleri, LPG için tek enjektör sistemi, valf bakım sistemi ve likit enjeksiyon sistemi Prins’in mevcut en yüksek teknolojiyle ürettiği otogaz dönüşüm sistemi ürünlerindendir.

Prins, Türkiye genelinde 150’yi aşkın yetkili servisiyle hizmet veriyor ve dünyada olduğu gibi Türkiye’de de otogaz dönüşüm sistemleri sektöründe sağlam bir yere sahip.

Prins’in otogaz sistemlerini daha detaylı incelemek için otogaz sistemleri sayfasına bakabilirsiniz.
 
Üst Alt