• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Polo 1.4 TDI (2001 Comfortline)

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Sol çamurluk sinyalinin üst camı düşmüştü oradan buradan ararken yan sanayine ürünlerin uymadığı boşluk bıraktığı gibi şikayetleri üzerine @okaykay_1 yardımı ile bugün Karcıoğlu Volkswagen den orjinal çıkma parçaları aldım.

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Yaz için hazırlıklara devam ediyoruz aradığım orjinal füme çamurluk sinyallerini de buldum :)

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Daha önce aldığım çıkma GTI farları sattım yerine sıfır ürünleri bulup aldım bugün de Hella xenon beyinleri aldım far işleri bitti sayılır, d2s ampül önerilerinizi beklerim.

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Bugün @Matchmaker ile daha önce planlamış olduğumuz çalışmayı hayata geçirdik öncelikle teyp işini halletmemiz gerekiyordu sağolsun kendisi her zamanki gibi yetişip teyp işini halletti kullandığımız teyp Passat dan çıkma Volkswagen Delta6 Radio adında olan teyp, diğer işlem ise recaro koltukları taktıktan sonra bunlar koltuk ısıtmasız olmaz dedik ve koltuk ısıtmalarını yaptık orjinal ürünler ve tesisat kullanıldı kullanılan ürünler ve yapım aşamaları bir kaç fotoğraf ile bakalım buyrun önceki ve sonraki resimler değişime bakalım.

İşlemlere başlamadan önceki ilk halimiz.

Volkswagen Delta6 Radio teyp

Teyp alanı için eski ve alt kısımdaki ceplik alanı çıkardık.

Usb ve aux girişi nerede olsun derken güzel bir yer bulduk ;)

Koltuk ısıtma tuşu

Son hali ve gündüz çekimleri,

Gece durumları en çok bu halini seviyorum :)

Üşüdük ama sonunda koltuk ısıtmalar ile ısındık teşekkürler @Matchmaker :)

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Hafta sonu havanın güneşli olması ile bir çekim yapalım dedik :)

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
Teyp ve koltuk ısıtma olayına bayıldım 🆒 Keşke benim de böyle elektrik işlerinden anlayan arkadaşlarım olsa :(, şaka bir yana elinize kolunuza sağlık iç mekan 10 numara olmuş. Parçaları nereden edindiniz acaba?

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
@okaykay_1 aynen kardeşim sevince güzel oluyor herşey

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Teyp ve koltuk ısıtma olayına bayıldım 🆒 Keşke benim de böyle elektrik işlerinden anlayan arkadaşlarım olsa :(, şaka bir yana elinize kolunuza sağlık iç mekan 10 numara olmuş. Parçaları nereden edindiniz acaba?
Parçaları @Matchmaker temin etti elektrik işleri de kendisine ait ürünleri sosyal medyadan paylaştı bende gördüm kendisini gece gece aradım ben aldım diye :D

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
İnstagram kullanıyorsanız ekleyelim birbirimizi, kullanıcı adım 'sinanozkerem' benim. Böyle şeyler paylaşılıyor madem ki :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
bende bi instagram yok işte Facebook ile Twitter var :)

Üst Alt