• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Petek'te bir kaç değişiklik .. =)

oktay_kaan

vwTürk Üyesi
allah kazadan beladan korusun

güzel araç ...

erdalyol

vwTürk Üyesi
sökelimisiniz 09 sj söke olmalı hemşehrim diyebilirim.söke atatürk mah denim ben

ataman_74

VWTURK Gold Member
Tolgahancım özellikle ilk ve son resim mükemmel. biraz dahauğraş çok daha iyi olacak

storm_tolqa

vwTürk Üyesi
çok teşekkürler arkadaşlar =) elimden geldiğince uğraşıyorum zaten orjinalden yanayım fazla oynamıyorum

storm_tolqa

vwTürk Üyesi
sökelimisiniz 09 sj söke olmalı hemşehrim diyebilirim.söke atatürk mah denim ben
Evet Erdal bey Söke'de oturuyorum. Atatürk mh. bende , Söke lisesi karşısı.. Ama Daha çok Kuşadası civarında oluyorum işimden dolayı oteldeyim.
Siz hangi sokaktasınız aracınız ney bu arada tüm aracları bilirim atatürk mh.deki =)

erdalyol

vwTürk Üyesi
Evet Erdal bey Söke'de oturuyorum. Atatürk mh. bende , Söke lisesi karşısı.. Ama Daha çok Kuşadası civarında oluyorum işimden dolayı oteldeyim.
Siz hangi sokaktasınız aracınız ney bu arada tüm aracları bilirim atatürk mh.deki =)
ben istanbulda erel otomotivde çalışıyorum volkswagende babamlar aktaş kahvenin karşıısındaki binada geçen ay oradaydım ahhhhhh ahhhhh

polosemih

vwTürk Üyesi
farlar çok güzel bende istiyorum nerden bulabiliriz ne kadara aldın acep :)

storm_tolqa

vwTürk Üyesi
farlar çok güzel bende istiyorum nerden bulabiliriz ne kadara aldın acep :)
evet farlar çok iyi + aydınlatması filan herşeyiyle mükemmel ben xenon kullanmıyorum hemde gayet iyi aydınlatması var ..

özelden atıyorum adresi bi bak siteye ben ordan aldım

Üst Alt