P0734 p 0735 caravelle

Aktepe04

vwTürk Üyesi
İsim
Şahin
Soyisim
Aktepe
Aracınızın Markası
Caravelle
Aracınızın Modeli
2006
Mesleğiniz
Alüminyumcu
Selam arkadaşlar 1 aydır beni her türlü yöntem de eden türkiyede aramadığım tamırcı kalmadı benim aracim 180 binde ve hiç yagı degişmemişdi arabam aydın geldi agrıdan ve vites de 4 yada 5 de takılı kalıyordu vitese girmiyordu yane neyse bunun üstüne İzmire götürüp baktırdım dedim ve yagını degiştik arkadaşlar karterdeki yagı degişti yag kirliydi hiç degişmemişdi yagı degişdikten sonra araba İzmir içinde müthiş gidiyor aydına dönerken germencikti araba 3 vitesten yukarı atmadı 60 i geçemiyorum ve bilgisayara baglattım başlıktaki oran hatası kodlarını verdi tahvil oran hatası neyse ben araştirdim daha en sonda yaga bakmaya karar verdim komple boşaltım kendim bir yagcı arkadasda ve yag kirmizi atf izmir dede gördüm hangi yag bırakıldığını ama yagcı farın üstündeki demire baktı ve bu yag degil dedi bunun yagı dexstron 3 gerçektende baktım araba öyle yazıyor ustunde neyse bende orijinal yagını alip ekledim dedim geçer sorun belki ama geçmedi yine şimdi bu yagmı bozdu aracımı yada benim ne yapmam gerekli sorun hidrolik beynımı temizlenmesi lazım

Üst Alt