oto teyp

BATUTA

vwTürk Üyesi
İsim
Hüseyin batuhan
Soyisim
Halıcıoğlu
selam arkadaşlar ..bana teyp önerirmisiniz usp girişli ve mavi ışıklı olmasını istiyorum birde bir şey duydum her teyp olmuyormuş galıba göstergede ECP yanıyormuş bununla ilgili bilgisi olan varmı acaba teşekkürler....

Hepmuzdarip

vwTürk Üyesi
İsim
Nedim
Soyisim
ONER
Ben bu teybi aldım:

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/jameson-js-8655-oto-teyp-4x45-watt-araba-teyp-214216173

16 gb hafıza kartı taktım, onbinlerce şarkı elimin altında. Sanki orjinal teyp gibi duruyor.

Lakin; Bora nın aydınlatma ışıkları mora yakın bir tonda. O yüzden maviyi birebir uydurmak zor. Üzerindeki orjinal kasetçaların ledlerini yeni aldığım teybin ekran ledleri ile değiştirmeyi düşünüyorum. İşte o zaman orjinal teyp gibi görünür...

Herhangi bir arıza ışığı falan yakmaz. Sadece dönüştürücü ara bağlantı soketi gerekiyor. O da heryerde bulunabilir...

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
nuri
Soyisim
gökay
Ben bu teybi aldım:

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/jameson-js-8655-oto-teyp-4x45-watt-araba-teyp-214216173

16 gb hafıza kartı taktım, onbinlerce şarkı elimin altında. Sanki orjinal teyp gibi duruyor.

Lakin; Bora nın aydınlatma ışıkları mora yakın bir tonda. O yüzden maviyi birebir uydurmak zor. Üzerindeki orjinal kasetçaların ledlerini yeni aldığım teybin ekran ledleri ile değiştirmeyi düşünüyorum. İşte o zaman orjinal teyp gibi görünür...

Herhangi bir arıza ışığı falan yakmaz. Sadece dönüştürücü ara bağlantı soketi gerekiyor. O da heryerde bulunabilir...
Bunun yerine 150 civarı olan pioneer usb çalar düşünülebilir

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
FURKAN
Soyisim
BAKIREL
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Mavi yerine kırmızı ışıklı pionner teypler var onlar daha güzel duruyor zaten boranin göğüs aydınlatması kırmızı.Jameson iş görür ama ses kalitesi kötü zamanla da ses açma tuşu bozuluyor o yüzden pek tavsiye etmem.Gostergede ecp diye bir ışık hiç görmedim, duymadim epc Işığı var onunla da teybin alakasıni çözemedim. http://www.hepsiburada.com/pioneer-deh-x1750-ub-cd-mp3-calarli-usb-girisli-oto-teyp-p-OTPIODX1750UB
Bu ürün tavsiye edilir takar takmaz ses farkını hissedersiniz.

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
nuri
Soyisim
gökay
Mavi yerine kırmızı ışıklı pionner teypler var onlar daha güzel duruyor zaten boranin göğüs aydınlatması kırmızı.Jameson iş görür ama ses kalitesi kötü zamanla da ses açma tuşu bozuluyor o yüzden pek tavsiye etmem.Gostergede ecp diye bir ışık hiç görmedim, duymadim epc Işığı var onunla da teybin alakasıni çözemedim. http://www.hepsiburada.com/pioneer-deh-x1750-ub-cd-mp3-calarli-usb-girisli-oto-teyp-p-OTPIODX1750UB
Bu ürün tavsiye edilir takar takmaz ses farkını hissedersiniz.
+78

arsinli61

vwTürk Üyesi
İsim
muammer baş
kullanıyorum detaylarını paylaştım mavi ve tonları yahut kırmızı renk olarak kullanabilirsin dilediğin ara renklerde mevcut orijinal hoparlörlere harıka uyumu var ilerde tesisat dahi düşünürsen tek geçerim bunu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hepmuzdarip

vwTürk Üyesi
İsim
Nedim
Soyisim
ONER
Benim teyp Bora nın orjinal teybi ayarında, hatta ben daha ucuza almıştım. Zamanında arabayı full Pioneer teyp ve hoparlörlerle donatan ben, bu defa çok para vermek istemedim. Belki de hevesimi aldığım içindir.

Lakin; artık CD nin de devrinin geçtiği kanaatindeyim. Tıpkı kasetin devrinin geçtiği gibi...

Bu yüzden iyi birşey alınacaksa, CD çaları olmayan teybi almak daha mantıklı. Hem fiyattan avantajlı olur, hem de teyp daha küçük olacağı için montajı daha pratik...

eg289

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim
Gül
kullanıyorum detaylarını paylaştım mavi ve tonları yahut kırmızı renk olarak kullanabilirsin dilediğin ara renklerde mevcut orijinal hoparlörlere harıka uyumu var ilerde tesisat dahi düşünürsen tek geçerim bunu

Nereden aldınız? Kaç lira ödediniz?

arsinli61

vwTürk Üyesi
İsim
muammer baş
Yurt dışından getirdim 135euro!

eg289

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim
Gül
Gümrükte başka bir yerde sıkıntı çıkmadımı. 119 euroya Alpine Cde 235 BT modelini getirtmek istiyordum. Şu ürünü bizim yerimize alıp gümrüğunu herşeyini bizim yerimize ödeyen servisten

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arsinli61

vwTürk Üyesi
İsim
muammer baş
Tanıdık ile getirttim baktığın teyp de güzel uyum sağlar çıkışlarına bakmak lazım hoparlör orijinalse uyum sağlarmı bilmiyorum

Lupo

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
abdullah nabi
Soyisim
güler
Üstadım benim aradığım teyp 😳 arkadaşınız bir daha gitmez mi, bize güzellik yapmaz mı 😁😁 ben Amazon'da buldum 220 £ ama tanıdıkla gidilip alınırsa daha iyi olur çünkü gümrükte sıkıntı yaşamayız :)

eg289

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim
Gül
Üstadım benim aradığım teyp 😳 arkadaşınız bir daha gitmez mi, bize güzellik yapmaz mı 😁😁 ben Amazon'da buldum 220 £ ama tanıdıkla gidilip alınırsa daha iyi olur çünkü gümrükte sıkıntı yaşamayız :)

Özel posta servisi var. şimdi ismini vermeyeyim reklam olmasın. Sen parayı gönderiyorsun. Ürünü onlar senin yerine alıyor. Ürünün üzerine de %8 kendi komisyonlarını ekliyorlar(Max.50$ komisyon)
Sonra sana ürünü gönderiyorlar. 5-7 gün içinde elinde oluyor. Gümrükte sorun çıkarsa vergisini onlar aracılığıyla ödeyebilirsin. Gümrüğe gitmene gerek kalmaz.
Tabii bu servis için 100 TL ve vergi ücretini gözden çıkarman lazım.
Kenwood Dpx 206u modelini 96 € ya bulabilirsin.

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arsinli61

vwTürk Üyesi
İsim
muammer baş

Yardımcı olmayı isterim inan benimde bu işlerden anlayan bir arkadaşımın tesadüfen Oraya gitmesiyle şans buldum;)

eg289

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim
Gül

Bu arada gümrükte TRT bandrolu de ödersin. 15 €'cuk.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eg289

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim
Gül
2 günde hapis yatsın tamamdır;)
Acaba yurtdışından 2.el teyp getirirsek gümrüğe takılır mı?
Fiyatı gümrük limitini aşmıyor.
Bir bilginiz var mı?

eg289

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim
Gül
Tanıdık ile getirttim baktığın teyp de güzel uyum sağlar çıkışlarına bakmak lazım hoparlör orijinalse uyum sağlarmı bilmiyorum

Uyum sağlar. Boraya takanı görmüştüm. Görüntüsü çok şık ve Alpine kalitesi..

eg289

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Soyisim
Gül
45 € muş pardon yanlış bilgilendirmeyeyim

Üst Alt