• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

OLTA İLE BALIK AVI YAPAN ARKADAŞLAR VAR MI?

N

NECBEY

Guest
Emre hoca konuyu iyikide hortlatmış sın çok güzel bir hobi, bir kaç hafta önceki balık avımızdan bir kaç resim paylaşayım. Konu sahibi Zekeriya ben ve Vural kardeşimizle birlikte Kırıkkale Kablukaya Baraj gölü...

emre_narman

vwTürk Üyesi
Necdet Abi maşallah turnalar güzelmiş.Kapulukaya'da güzel balıklar olduğunu duymuştum.Ben genellike Kurtboğazı'na gidiyorum.Kızılcahamam tarafına.Bot olması çok büyük avantaj.Benim botum yok.Botta bir kişilik daha yeriniz varsa ve beni de davet ederseniz koşa koşa gelirim :)

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
Necdet Abi maşallah turnalar güzelmiş.Kapulukaya'da güzel balıklar olduğunu duymuştum.Ben genellike Kurtboğazı'na gidiyorum.Kızılcahamam tarafına.Bot olması çok büyük avantaj.Benim botum yok.Botta bir kişilik daha yeriniz varsa ve beni de davet ederseniz koşa koşa gelirim :)
inşallah seneye beraberde gideriz. Kulandığımız arkadaşa ait 6 kişilik fiber tekne satlıkdı, forumdan arkadaşımız vural'ı ikna etseydim ortak alacaktık ve armatörlüğe başlayacaktım. Ama Vural'ı ikna edemedim. Eğer sitres atmak istiyorsan en güzel hobilerden birtanesi balık avıdır.

okaykay_1

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
vw golf
Aracınızın Modeli
2001
Mesleğiniz
fotografcılık
bizde arkadaslar la kurt bogazına kızılcahamama gideriz olta ile at cek yapıyouz sırf stres için

emre_narman

vwTürk Üyesi
İnşallah nasip olur sizinle birlikte gitmek.Hava iyice soğudu balık almak zor artık.Kesinlikle benim en sevdiğim hobim balık avı.Balık yakalayamasam bile o doğanın verdiği huzur,sessizlik.Meditasyon gibi geliyor bana.

emre_narman

vwTürk Üyesi
Meğer forum balıkçı kaynıyormuş da haberımz yokmuş :)

N

NECBEY

Guest
Sadece Avcı değil, hem Avcı hemde çevreci olmalıyız insan oğlu en mükemmel ve kusursuz yaratılmıştır varlıktır ancak avlak bölgesindeki çöpleri görünce insanlığımdan utandım böylemi olmalı? kendi ellerimizle çocuklarımızın geleceğini yok ediyoruz, mükemmel yaratılan insan oğlu bu ise çevreyi en mükemmel şekilde kirleten kim acaba? bu tezatlık neyin nesidir?

Naçizane, gittiğiniz piknik alanları su kıyıları vs. yerlerde (çöp konteyner vs. yoksa) işimiz bittiğinde çöplerimizi bir poşetle aracımızın bir kenarına koyarak mahallemizdeki çöp sepetine atabiliriz. Yada en kötü ihtimal şunu yapabiliriz etraftaki çöpleri bir araya toplayıp çevreye zarar vermeden yakarak imha edebiliriz, tıpkı bizim yaptığımız gibi...

Amannn birileri toplar nasıl olsa diye düşünmeyelim o birileri siz olun biz olalım lütfen. Unutmayalım'ki geleceğimiz olan çocuklarımıza bırakabileceğimiz temiz bir dünya en kıymetli mirastır...
Temiz bir dünya için Sağlıcakla kalın:sev2:

Ozlem1

vwTürk Üyesi
Ooo Emre Bey konuyu iyi ki canlandırmışsınız, meğer balıkçı çokmuş aramızda, siz bayağı profesyone olmuşsunuz artık, kolay gelsin:)

emre_narman

vwTürk Üyesi
Ooo Emre Bey konuyu iyi ki canlandýrmýþsýnýz, meðer balýkçý çokmuþ aramýzda, siz bayaðý profesyone olmuþsunuz artýk, kolay gelsin:)
Kesinlikle haklısınız Özlem Hanım.Bu kadarını ben de beklemiyordum. :)

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Balik basinda beklemeyi hic sevmem ben mangala giderdim arkadaslarin yanina :)

Üst Alt