• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

National Geographic - Fotoğraf Çekmenin Sırları

aoral

vwTürk Üyesi
Bu kitapçıkta adları NATIONAL GEOGRAPHIC ile özdeşleşmiş ve her biri kendi alanında en iyi fotoğrafçılar arasında yer alan Sam Abell, Annie Griffiths Belt, Michael Yamashita, David Alan Harvey, David Doubilet, Chris Johns, Michael Nichols ve James Stanfield, dergi için yaptıkları çalışmalarda nasıl bir yöntem izlediklerini, fotoğrafları çekerken neler düşündüklerini, hikâyenin başarılı olması için girdikleri çabaları anlatırken, daha iyi fotoğraf çekmek isteyenlere çeşitli önerilerde bulunarak yol gösteriyorlar.

Link aşağıdadır. Fotoğraf çekmek maharet ve özene sahiptir. Sadece deklanşöre basıp çekmek değil birçok gizem ve yanında heyecanıda beraberinde getirir.Belki fotoğraf severlere yardımcı olabilecek birkaç öneri bulabilirsiniz içerisinde diye upload ettim.

Link :
http://www.4shared.com/document/fy0vxuia/Fotograf_Cekmenin_Sirlari.html

gostil

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
PASSAT 2.0 TDI
ilaç gibi paylaşım teşekkürler. :icon_thumleft:

redrunner

vwTürk Üyesi
hobisi fotoğraf çekmek olan benim için güzel paylaşım...

teşekkür ederim...

dirk

vwTürk Üyesi
teşekkürler bende indiriyorum... belki benim için güzel bi başlangıç olur

SkY & Me

vwTürk Üyesi
güzel kaynak,meraklıların bir göz gezdirmesinde fayda var..

Üst Alt