• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

MUSTAFA USTAYA SOR (ANKARA)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ERE VW

vwTürk Üyesi
Merhaba arkadaşlar, ismim Mustafa İPKİN Foruma, VWTURK üyesi sevdiğim bir ağabeyimin ricasıyla katıldım 26 yıllık VW-AUDİ ve muadilleri ustasıyım. Ankara İvedik Organize Sanayinde kendime ait özel servis işletiyorum. Bu Forumda amacım, VW-AUDİ ve diğer markalar konusunda her türlü teknik, mekanik, vb. konularda tecrübelerim doğrultusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım herkese iyi forumlar dilerim.

Yeni Adresimiz; 1333 cad. no 125 ivedik sanayi girişi soldan ilk cadde. Sizleri yeni servisimize bekliyoruz...

Mustafa İPKİN 0535 272 26 40

N

NECBEY

Guest
merhaba mustafa usta öncelikle aramıza hoş geldin. Bir arkadaşımın 2004 model tdi passat 130 hp enjektörler yeni yapılmış ancak sabahları geç çalışıyormuş ustam bu konuda tecrübene ihtiyacımız var.

ERE VW

vwTürk Üyesi
merhaba mustafa usta öncelikle aramıza hoş geldin. Bir arkadaşımın 2004 model tdi passat 130 hp enjektörler yeni yapılmış ancak sabahları geç çalışıyor ustam bu konuda tecrübene ihtiyacımız var.
ısıtma bujisi sağlam ise ısıtma lambasının süresine dikkat edilmesi lazım lamba kısa yanmayacak

akın84

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Hoşgeldiniz Mustafa Bey

METEGE

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
ısıtma bujisi sağlam ise ısıtma lambasının süresine dikkat edilmesi lazım lamba kısa yanmayacak
Kısa yanmayacak demişsiniz ama ;Benim araçta yanıp hemen sönüyor problem mi var ki acaba birinde, sabahları bazen geç çalışma problemi yaşıyorum ben de.

naughty67

vwTürk Üyesi
Ustam oncelikle hos geldiniz benimde sormak istedigim bir soru var
Audi a3 2.0 tdi almayi dusunuyorum 2003-2004 modelleri var birde 2005 sonrasi hafif makjayli hali var hangisini oneririsiniz(sorunsuzluk bakimindan)
Bu araclarda nelere dikkat etmek gerekir alirken herhangi bi kronik arizasi mevcut mudur ? Tesekkurler

ERE VW

vwTürk Üyesi
Ustam oncelikle hos geldiniz benimde sormak istedigim bir soru var
Audi a3 2.0 tdi almayi dusunuyorum 2003-2004 modelleri var birde 2005 sonrasi hafif makjayli hali var hangisini oneririsiniz(sorunsuzluk bakimindan)
Bu araclarda nelere dikkat etmek gerekir alirken herhangi bi kronik arizasi mevcut mudur ? Tesekkurler
hoş bulduk kardeşim 2005 sonrasında herhangi bir kronik bir arıza yoktur manüel vites ise sorun yok dsg şanzımanlar da sorun oluyor

ERE VW

vwTürk Üyesi
Kısa yanmayacak demişsiniz ama ;Benim araçta yanıp hemen sönüyor problem mi var ki acaba birinde, sabahları bazen geç çalışma problemi yaşıyorum ben de.
hoş bulduk hacı kardeşim kısa yanmayacak dedim ama 5 -10 derece sıcaklıkta 10 saniye kadar yanması lazım yanmıyor ise ısıtma süresinin uzatılması lazım o zaman kolay çalışır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt