Multivana otomobil ruhsatı

multivan2004

vwTürk Üyesi
İsim
özgür öztekin
Soyisim
özgür öztekin
Merhaba

2004 Multivanımız var.Evin 2. aracı..herşeyi iyi güzel ama her sene muayeneden cidden bıktık..Km olarak koleksiyonluk durumda, bu nedenle elden çıkarmayıp otomobile cevirmeyi istiyoruz..
Bu konuda çok açılmış forum var ama forumlarda multivanı bilmeyen o kadar çok kullanıcı var ki doğru bilgi alınamıyor adam araçta ABS var mı her koltukta emniyet kemeri var mı gibi sorular sorabiliyor.
Benim burada sormak istediğim bu aracın içi zaten otomobil standartlarında , teknik herhangi bir tadilat olmadan araca proje çizdirip ruhsata otomobil diye işletme durumu nedir? Yaptıran multivan sahipleri var mı?
Bu konuda yürürlükte olan hukuki duruma nereden ulaşabilirim
Ankarada bu tip bir işlemi yaptıracağım yer var mıdır?
Selamlar saygılar

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A4
Aracınızın Modeli
A4 2.5 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Ülkemizde Multivan mantığını anlamıyorum benim bildiğim Multivan ticari değil konfor için keyfini düşünen çoluklu, çocuklu, geniş aileler düşünülerek üretilmiş bir araç, nasıl oluyor da ticari gruba giriyor bunu anlamak gerçekten zor.
Avrupada Multivan sınıfı araçlar hangi katagoriye giriyor onları iyi araştırmak gerekir haklılık durumu varsa; konu hakkında her hangi bir dava açılmışmı araştırmak gerekir, bunları yaparken de sosyal medyayı kullanarak tüm Multivan kullanıcılarını bir çatı altında toplayıp birlikte hareket etmek çok daha ses getirir diye düşünüyorum.

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Ülkemizde Multivan mantığını anlamıyorum benim bildiğim Multivan ticari değil konfor için keyfini düşünen çoluklu, çocuklu, geniş aileler düşünülerek üretilmiş bir araç, nasıl oluyor da ticari gruba giriyor bunu anlamak gerçekten zor.
Avrupada Multivan sınıfı araçlar hangi katagoriye giriyor onları iyi araştırmak gerekir haklılık durumu varsa; konu hakkında her hangi bir dava açılmışmı araştırmak gerekir, bunları yaparken de sosyal medyayı kullanarak tüm Multivan kullanıcılarını bir çatı altında toplayıp birlikte hareket etmek çok daha ses getirir diye düşünüyorum.
Çok güzel bir noktaya dikkat çektiniz. :)

Üst Alt