MSN ŞİFRESİNİN ÇALINMASI

tanerözmen

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Taner
Soyisim
ÖZMEN
Msn şifrem çalınmıştı.Aşağıdaki uygulamayı yapıp tekrar geri adlım.Sizlerler paylaşmak istedim.Saygılar

Arkadaşlar diyelimki msn şifrenizi biri degiştirdi hatta şifreyi degiştirmekle kalmadı bütün ayarları degiştirdi "Gizli soru, Diger e-posta vb." gibi çalınan msn adresinizi önceden alınan tedbirle geri alabilirsiniz."Resimli Anlatıyorum"..

-Öncelikle www.hotmail.com adresine giriyoruz.
http://img301.imageshack.us/img301/2013/msnparolaxk5.jpg resimdeki "Parolanızı unuttunuz mu?" linkine tıklıyoruz.

-Resimdeki gibi email adresimizi karakterleri giriyoruz.
http://img291.imageshack.us/img291/9826/msnparola2rz8.jpg

-Parola sıfırlamayı seçiyoruz.
http://img225.imageshack.us/img225/7241/msnparola3eq6.jpg

-Karşınıza Diger e-postayamı yoksa kullandıgınız e-posta adresinemi parola sıfırlama gitsin diye seçenek çıkacak.
http://img228.imageshack.us/img228/5876/msnparola4tv7.jpg

Bitti deyip Tamamlıyoruz.
-Şimdi asıl önemli açıklamaya geldi bize gelen parola sıfırlama iletisindeki Linki biyere not edecegiz.İlk başta açıkladıgım gibi msn şifremiz degiştigi taktirde bütün bilgilerimiz degişsede önceden edindigimiz parola sıfırlama linkini kullanarak direk yeni parolamızı belirleyip şifresi alınan hesaba sahip oluyoruz.

NOT: Şifrenizi degiştirdikten sonra bilgilerinizi tekrar düzenlemeyi unutmayınız.(Profilinizi! Gizli sorunuzun cevabını! Diğer e-posta adresini!)
-Parola sıfırlama iletisi 1 günlüktür.Onun için elinizde birden fazla sıfırlama linki olursa daha iyi olur.Alınan Parola sıfırlama iletisi birkereye mahsus kullanılır..

ALINTIDIR

yufka yürek

vwTürk Üyesi
İsim
(eyturbo)
Soyisim
ERSİN YILMAZ
Paylaşım için teşekkürler.

Uyguntin

1
Forum Sorumlusu
İsim
Metin
:tebrik:

Bu konuyu sabitleyeyim; bundan sonra aynı sorundan muzdarip başka arkadaşlarımız da buradan yararlansın...

tanerözmen

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Taner
Soyisim
ÖZMEN
Akşamdan belli uğraşıyorum.Başka yerden bulup foruma ekledim

lojistik02

vwTürk Üyesi
İsim
bahadır demirkıran
Arkadaşlar hack yapan birisi emin olun o cevaplarıda değiştirir tek şansınız kalır geriye eğer statik yani sabit ip kullanıyorsanız msn ye yazdığınız ingilizce bir mail ile ben bu ip numarası ile bu maili kullanıyordum hacklendi şu an başka bir ip giriyor dediğinizde kontrol edilip de sizin yazdığınız ip ile hacklenen msn nin geçmiş kullanım ip lerinın aynı olduğu tespit edilirse microsoft size şifrenizi değişitrirerek iade eder...

ekremus

vwTürk Üyesi
İsim
Ekrem
Soyisim
S
hotmail de isterse tüm bilgileri değiştirsin hiç bir sorun yok yine de geri alabiliyorsunuz.

lojistik02

vwTürk Üyesi
İsim
bahadır demirkıran
Your IP address List the IP addresses from each computer that you use to access your account. To determine your IP address, visit the following Web site: http://www.whatismyip.com

burada da yazdığı gibi ip üzerinde benzerlik arayacak tabi statik ip niz varsa:) ok

ekremus

vwTürk Üyesi
İsim
Ekrem
Soyisim
S
hayır yukarda verdiğim asunun paylaşmış olduğu linki tıklarsanız dediğimiz anlayacaksınız.

benim 1998 yılında almış olduğum hotmailden bir mail adresim var.bundan yıllar önce çalınmıştı.çalan kişi bütün bilgilerimi değiştirmişti.fakat hotmailde karşınız otomatik cevap veren bir sistem yok yahoo daki gibi.
karşı taraftaki yetkili bana mail atarak eski bilgilerimi istedi değiştirilmeden öncekileri yani.
ben de tüm eski bilgilerimi girdim ve bana mailimi geri verdi.
sonuçta tüm bilgileriniz değiştirildimi bu hotmaildekiler tarafından görüntülenebiliyor.onlarda salak değil mailin çalındığını rahatça anlayabilirler.e tabi sizde eski bilgilerinizi doğru girdinizmi olay çözülüyor.

tanerözmen

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Taner
Soyisim
ÖZMEN
Ben dün asu hanımefendinin verdiği bilgileri denedim,olmadı.Halada cevap bekliyorum.
Daha başka üye olduğum bir siteden bu arkadaşın yazdığı şekil yaptım.Msn adresimi geri aldım.Bunda msn alırken ilk aldığınızda vermiş olduğun gizli soru ve şifreyi istiyor.Bu şekilde ben geri aldım

ekremus

vwTürk Üyesi
İsim
Ekrem
Soyisim
S
yalnız bu yapılan işlemde sanırım diğer e-posta adresinden kasıt mailimizde 2. ek mail adresi seçiyoruz oraya yolluyo sanırım.
ama çalan kişi bunu da değiştirirse bu işlem işe yaramaz.
yani siz şanslıymıssınız 2.l e-posta adresini değiştirimeyi unutmuş çalan kişi.
asunun dediği de işte 2.l e-posta adresinizde dahil herşeyiniz değiştirildiyse yapmanız gerekenlerle ilgili.

vw061

VWTURK Gold Member
İsim
A. Metin
Soyisim
ÜÇÜNCÜ
Keylog'u yerseniz o dediğiniz biraz zor olur.

Üst Alt