• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

merhabalar

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
valla haklısın abi ev taşımak zor iş baştan yapmakda zor iş geçen senden tecrübeliyim hala borçları ödüyorum :D maç organizasyonu iyi fikir valla efsane olur birde pankart yaptırırz stadda açarız vwturkçarşı :D
Ben evi tasimiyorum aslinda Bu esyalarim suan oturdugum evde kalacak . kilitleyecegim o evi . Yeni eve yeni esyalar alacagim . Diyorum ya yeniden evlenecegim . Hanima diyorum gelinlikle gotureyim seni yeni eve tam olsun diyorum :D

Aynen pankart olayi muhtesem olur :) .

muratdmrblk

vwTürk Üyesi
Ben evi tasimiyorum aslinda Bu esyalarim suan oturdugum evde kalacak . kilitleyecegim o evi . Yeni eve yeni esyalar alacagim . Diyorum ya yeniden evlenecegim . Hanima diyorum gelinlikle gotureyim seni yeni eve tam olsun diyorum :D

Aynen pankart olayi muhtesem olur :) .
Allah yardımcın olsun abi işin zor. pankart olayında yardımcı oladabilirim bi zamanlar çok gittik stadlara kolay değildir pankart sokmak

muratdmrblk

vwTürk Üyesi
vay be bi işim düştü siteye girdim bunları görünce çok duygulandım kaybedilen dostluklarada çok üzüldüm :(

Üst Alt