Acımız büyük tüm milletimizin başı sağolsun vwtürk Yönetim.

Launch Control?

marcoP0L0

vwTürk Üyesi

yco

vwTürk Üyesi
hangi arac icin launch control istiyosunuz?

sslo

vwTürk Üyesi
6r polo gti da varmı launch control ? bilen varmı arkadaşlar bu konu ile ilgili bişeyler?

AnilGny

vwTürk Üyesi
Öncelikle şunu söyleyebilirim ilk yolladığınız video Megasquirt marka StandAlone Ecu ile yapılmış. Bunun için aracınıza komple elektrik tesisatı ve Aftermarket bir beyin gerekecektir. İkinci video da 1.8T olan motora Launch Control yapılmış. Uyguluma orjinal beyin gibi duruyor ve eğer 1.8t sahibi iseniz yaptırmanızda yardımcı olabilirim. 3. video hakkında ise söyleyebileceğim tek bir şey var, araca sanki launch control değil de yazılımla rpm limiter ı o devire çekmişler geldi. O araca launch control yapılabileceğini sanmıyorum.

AnilGny

vwTürk Üyesi
Bu arada 1.4Tsi DSG lere ve 1.8t-2.0 TFSI lara launch control yapımında yardımcı olabilirim.

burak4135

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A6
İsim Soyisim
Sandıklı
1.8T passatlara oluyormu yani
1.8t passata herşey olur reis azıcık yazılım tayfun abide 190 bg sonra o yetmez methonel intercooler enjektör turbo kat iptali falan filan derken deli olur

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
AUDI A6
Aracınızın Modeli
3.0 TDI QUATTRO
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Bu ses çok hoşuma gidiyor çat çat çat hondalara yapıyorlar bunları genelde.

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
Kenan otomatikte launc nasıl olur bilmem. Araba N deyken gazlayıp sonra D'ye mi alcan nasıl olcak bilmiyorum. Çünkü launch'daki amaç sadece çatapat değil. Kalkışta full boostla kalkmak. Launch yapıldığında turbo araç yükte değilkende basınç üretiyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt