Lastik Uzmanı Sorun Söyleyelim

• Konbuyu başlatan NECBEY
  • Başlangıç tarihi
N

NECBEY

Guest
Değerli üyelerimiz,
Lastik, Akü, Silecek, Ampül, tekniği ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz her türlü soru ve sorunlarınıza, Forum üyemiz ''Gokhan KABAKCI'' bu başlık altında yardımcı olmaya çalışacaktır.

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
Merhabalar öncelikle Yönetimin izni ile ataşehir bölgesinde bulan iş yerimde sizlere Lastik Akü Ampül ve Silecek konusunda yardımcı olmak amacı ıle sızlerın sorunlarınızı veya yapmak ıstedıgınız her konuda sızlere yardımcı olmak amacı ıle hem buradan hem ozel msj yoluyla ulasabılırsınız

ibozum

VWTURK Gold Member
İsim
İbrahim
Soyisim
Akkaya
Merhaba Gökhan Bey,

Hayırlı satışlar bol kazançlar diliyoruz..

İşyerinizde çıkma jant da satıyor musunuz? Eğer mevcutsa Golf 6 jantı varsa talip olabiliriz?

HKND

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Hakan
Soyisim
Hakan
Merhaba Gökhan Bey,

İşyerinizde çıkma jant da satıyor musunuz? Eğer mevcutsa Golf 6 jantı varsa talip olabiliriz?
Bana da bulalım 😅

ibozum

VWTURK Gold Member
İsim
İbrahim
Soyisim
Akkaya
Bana da bulalım 😅
Sana 17 almıyor muyuz Hakan Hocam? :AD

Burda vardı bir takım bizim arkadaş bakmış ancak iki tanesinde çizikler biraz fazlaydı vazgeçti..

G5 için jant arıyoruz :)

HKND

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Hakan
Soyisim
Hakan
Sana 17 almıyor muyuz Hakan Hocam? :AD

Burda vardı bir takım bizim arkadaş bakmış ancak iki tanesinde çizikler biraz fazlaydı vazgeçti..

G5 için jant arıyoruz :)
Ben aradığımı buldum da çok para ya 😔

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
Merhaba Gökhan Bey,

Ustadım ebad olarak ne olacak ?..

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
ok en kısa zamanda haber edecegım lakın sıfırı orjınal degılse satma taraftarı degılım bılgınız olsun sonra basımız cok agrıyor catlama patlama yamulma olaylar cok fazla karsılasıyoruz
orjınalını bulup gerekırse boyatma taraftarıyım kabulmuyuz bu konuda :)

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Gokhan bey Oncelikle hayirli satislar diliyorum . Sonrasinda soruma geleyim . Lastiklerimin birinin taban yapisinin bozulmasindan dolayi vibrasyon aliyorum . Aldigimda vardi lakin gitgide dahada cogaldi (fabrikadan uzerinde gelen lastikler) . Balansa taktigimizde bildigimiz sekiyor lastik . Zaten 3 yilini doldurmak uzere olan lastiklerimi bu bahaneyle degistirmek istiyorum . Suan uzerindekiler Conti 2 , bana tavsiye edilen lastik conti 5 . Suanki lastiklerin yol performansindan memnunum aslinda lakin islak zeminde bir miktar birakma yasiyorum . Agrasif araba kullandigim forumda asikar. Bu konuyu goze alarak sizin fikirleriniz nelerdir ? Conti 5 beni mutlu edermi ? yoksa onerebileceginiz baska lastik varmi ? Lastik ebatlarim 225/40/18 bu ebatlarda lastik marka ve fiyat teklifinizide pm yoluyla bana iletirseniz cok memnun olurum .

Ikinci sorum jantla ilgili . O resimle birlikte birazdan geliyo :)

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı
Ikinci Sorum jantimla ilgili . Bir arkadasimin dikkatimi dagitmasi uzerine kaldirimin yanina koyulan ikinci bir tasi gormedim ve sonucunda asagidaki uzucu durum yasandi . Bu uzucu durumu jant yanagina celik macun uygulanarak ve bolgesel boyayarak giderebilir misiniz ? Janti kompe boyatmak istemiyorum cunku o zaman diger jantlarida boyatmak zorunda kalacagim . Bolgesel boyamada ton farki olurmu ? yada bu islemin farkli bir tadilati mumkunmu ?

N

NECBEY

Guest
Meğer jant lastik konusunda ne çok sıkıntı varmış iyi ki bu konuyu açmışız :sevincli:

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Gokhan bey Oncelikle hayirli satislar diliyorum . Sonrasinda soruma geleyim . Lastiklerimin birinin taban yapisinin bozulmasindan dolayi vibrasyon aliyorum . Aldigimda vardi lakin gitgide dahada cogaldi (fabrikadan uzerinde gelen lastikler) . Balansa taktigimizde bildigimiz sekiyor lastik . Zaten 3 yilini doldurmak uzere olan lastiklerimi bu bahaneyle degistirmek istiyorum . Suan uzerindekiler Conti 2 , bana tavsiye edilen lastik conti 5 . Suanki lastiklerin yol performansindan memnunum aslinda lakin islak zeminde bir miktar birakma yasiyorum . Agrasif araba kullandigim forumda asikar. Bu konuyu goze alarak sizin fikirleriniz nelerdir ? Conti 5 beni mutlu edermi ? yoksa onerebileceginiz baska lastik varmi ? Lastik ebatlarim 225/40/18 bu ebatlarda lastik marka ve fiyat teklifinizide pm yoluyla bana iletirseniz cok memnun olurum .

Ikinci sorum jantla ilgili . O resimle birlikte birazdan geliyo :)

Ben sana çözüm yolunu söyleyeyim ya tabanvay ya da metrobüs :D

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı

brkdmr38

vwTürk Üyesi
İsim
M-Burak
Soyisim
DEMİR
Bilgilerinizi paylaşıp bizlere yardımcı oldugunuz için tesekkurler.Bir lastiğin kullanım ömrü ve kilometresi kaç yıl kaç km dir

ibozum

VWTURK Gold Member
İsim
İbrahim
Soyisim
Akkaya
ok en kısa zamanda haber edecegım lakın sıfırı orjınal degılse satma taraftarı degılım bılgınız olsun sonra basımız cok agrıyor catlama patlama yamulma olaylar cok fazla karsılasıyoruz
orjınalını bulup gerekırse boyatma taraftarıyım kabulmuyuz bu konuda :)
Aynen Gökhan Bey, biz de orjinal çıkma bakıyoruz.. Replika vb istemiyoruz.. Bir bakın bakalım uyguna iyi bir şeyler varsa alırız..

Eğer orjinal 5x112 16-17" çok kollu varsa onları da düşünebiliriz.. :dusun:

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
Ikinci Sorum jantimla ilgili . Bir arkadasimin dikkatimi dagitmasi uzerine kaldirimin yanina koyulan ikinci bir tasi gormedim ve sonucunda asagidaki uzucu durum yasandi . Bu uzucu durumu jant yanagina celik macun uygulanarak ve bolgesel boyayarak giderebilir misiniz ? Janti kompe boyatmak istemiyorum cunku o zaman diger jantlarida boyatmak zorunda kalacagim . Bolgesel boyamada ton farki olurmu ? yada bu islemin farkli bir tadilati mumkunmu ?

[/QUOTE
Oncelikle gecmıs olsun jant kenarına macun bıle cekemeye gerek yok dıye gorunuyor buradan ufak bır su zımparası ıle duzlestırıp ınce bır sorey boya ıle bu hatayı ortadan en azından gozu tırmalamasından kurtarabılırız
Lastık olarakk yardımcı olucaksak ben brıdgestoneyı tavsıye ederım neden dıye soracak olursanız lastıkte kolay kolay taban yanak balon vs kolay kolay olmuyor fıyat dersenız yarın mesaı saatlerınde yardımcı olabılırım

N

NECBEY

Guest
Gökhan bey önceki gün konuştuğumuz gibi Foruma özel indirimle ilgili duyuru yapabilirsiniz.

Okancığım sanada geçmiş olsun.

Mataxsa

vwTürk Üyesi
İsim
Gokhan
Soyisim
Kabakcı
Bilgilerinizi paylaşıp bizlere yardımcı oldugunuz için tesekkurler.Bir lastiğin kullanım ömrü ve kilometresi kaç yıl kaç km dir
Bu konu halında guzel bır yazımız var hatta cok guzel bır kampanya yapacagız ve sızlerle bulusma fırsatı yakalayacagız 1 2 gune kadar aklınızdakı sorulara cvp bulabılecegınız sadece lastıgın lastık olmanın dısında hayatı bır onem oldugunun vurgulandıgı guzel keyıflı bır yazı sımdıden tesekur edıyoruz

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Okan
Soyisim
Kumbaracı

Oncelikle gecmıs olsun jant kenarına macun bıle cekemeye gerek yok dıye gorunuyor buradan ufak bır su zımparası ıle duzlestırıp ınce bır sorey boya ıle bu hatayı ortadan en azından gozu tırmalamasından kurtarabılırız
Lastık olarakk yardımcı olucaksak ben brıdgestoneyı tavsıye ederım neden dıye soracak olursanız lastıkte kolay kolay taban yanak balon vs kolay kolay olmuyor fıyat dersenız yarın mesaı saatlerınde yardımcı olabılırım
Tesekkur ederim cevabiniz icin . Bir miktar kazinma soz konusu ama soylediginiz gibi gozu tirmalamasi gecse yeter gibi . O kadar detay yapip parlattigimizda direk bu kisim siritiyor . Lastik fiyati hakkinda mesai saatinizde bilgi verirseniz sevinirim

Üst Alt