Lastik Sibobu

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
2.800 tl kadar bi ariza hocam :)

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
ohh herkes siboplanmis MasaAllah :) Bulent bey Tebrik ederim . siboplananlarda gule gule kullaninsin :)

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Eyw :) benim gibi hatali soparis edenlerdrn de bu hareketi bekliyoruz :)

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Ya 4 tane alacam die herbirinin fiyati 0.89 $ diye 4 tane siparis werdim megerse 4 tanesi 0.89$ mis bi geldi 16 adet :)

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Ayni sekil birde on panjur icin kirmizi serit istedim fazla geldi mucahit bey e werecektm 2. Paketide kaybetmisim ayip ettik telafisini kisliklarin uzerndeki sibop kapaklariyla yapmaya calistim da ins ona sozum war halledecem :))

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Ayni sekil birde on panjur icin kirmizi serit istedim fazla geldi mucahit bey e werecektm 2. Paketide kaybetmisim ayip ettik telafisini kisliklarin uzerndeki sibop kapaklariyla yapmaya calistim da ins ona sozum war halledecem :))
O konuyuda fark ettim :) . Olurda R400 tampon falan siparis ederseniz haberim olsun tetikte bekliyim :D

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
:))))))
Yeni siparisler werecem bi tasinayim da sehir degisikligi daha adresim belli degil zaten 30-40 gunde geliyor :)
Sirada egzoz, led ampuller, kapi esigi icin aluminyum falan gibisinden bikac sey war :)

mücahit

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Ford
Aracınızın Modeli
Mondeo
Mesleğiniz
Muhasebe
Bülent hocam ayıp mı olur ya estağfurullah.bu arada keyifli sohbetiniz ve kendi aracınızdaki sibop kapaklarını vererek yaptığınız jest için çok teşekkür ederim.inşallah sorununuz da en kısa sürede ve en az masrafla çözülür ☺

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Ayipsin hocam lafimi olur :)

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
:))))))
Yeni siparisler werecem bi tasinayim da sehir degisikligi daha adresim belli degil zaten 30-40 gunde geliyor :)
Sirada egzoz, led ampuller, kapi esigi icin aluminyum falan gibisinden bikac sey war :)
Siz bir Golf7 alin :) nede olsa fazla fazla siparis veriyorsunuz kapi esigi falan :))

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Siz bir Golf7 alin :) nede olsa fazla fazla siparis veriyorsunuz kapi esigi falan :))
Golf 7 olaydida alaydik sabahtandir hanimin lafini dinliorm gidip sifir almadin arizali arabayi aldin die :))))
Aldigim fazlaliklardan haberi yok zaten :))

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Golf 7 olaydida alaydik sabahtandir hanimin lafini dinliorm gidip sifir almadin arizali arabayi aldin die :))))
Aldigim fazlaliklardan haberi yok zaten :))
Bende bunu almadan once ikinci el bmw bakiyordum . Hanim tutturdu, ikinci el araba alacaksin ben seni biliyorum ondanda ses geliyo diye gidip dunya para harcayacaksin , git sifir araba al diye :) Onu dinledim bunu aldim :) . 2 kere kavrama degisti ;)

blntctn

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Ama en azindan garantiden degismissinizdir :) yetkili serwis gecmiside yoksa degisior die okudum yarin ilk isim serwise gitmek olacak

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Ama en azindan garantiden degismissinizdir :) yetkili serwis gecmiside yoksa degisior die okudum yarin ilk isim serwise gitmek olacak
Aynen garantiden degisti . Normalde bircok ulkede dag garantisi 10 yildir . Dogus bu garantiyi iyi niyet garantisi aldinda sunuyor . Daha oncede soyledigim gibi , sansinizi deneyin . InsaAllah faydalanirsiniz

sefab

vwTürk Üyesi
merhaba
zonguldak dan ıkamet edıyorum mevcut ve fazla olarak elınızde bulunan sobob kapagını rıca etsem gonderırmısınız kargo ucretını karsılarım

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Konu sahibi arkadaş forumdan ayrıldı.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi