• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

krom çıtalar

gentleman_23

vwTürk Üyesi
İsim
mUsA yüksel
bende bildiğiniz gibi golf gt var ve bir öneri üstüne öndeki ızgaradaki çıtaları krom ile kamplamayı düşünüyorum sadece düşünüyorum çünkü ilk önce bir incelemem lazım.bu şekilde yaptıran arkadaşlar varsa resimli yardımcı olursa sevinirim.görüşlerinizi bekliyorum.

S

say(pass)at

Guest
tahminimce hiç yakışmaz en güseli petek tarzı ızgaralar GTI havası verir

scooby

vwTürk Üyesi
İsim
Turgay
Soyisim
Özdemir
Bir arabaya yapılacak tüm modifiye işlemleri,yapan kişinin beğenileri,zevkleri doğrultusunda yapılır..sana kalmış tabi ama bence bu basit bir uygulama olacaktır.Araba üzerinde krom;kalitesiz ve basit bir hava yaratıyor bence.Zaten çıtaların gövde rengi,güzel bir bütünlük var,bozmaya gerek yok..bu arada kapı kolları için de aynı şey geçerli :) ama tabi kapı kollarındakinin sana +10bg getirisi de var :dil:,onu da unutmamak lazım :D

barat

vwTürk Üyesi
İsim
barış ARAT
bende krom cam çıtası arıyorum bulabileceğim biyer varmı?izmitteki bayinin çalıştığı firmanın kataloğunda var görünüyo ama üretime geçirmemişlermişmiş uyus ettiler zaten neyse bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim...
bu arada bu hali çok iyi ama yinede sen bilirsin...

Sir.Büyükyılmaz

vwTürk Üyesi
İsim
Canberk
Soyisim
Büyükyılmaz
Bende Bora Pasific krom yan kapı çıtalarını Highline çıtaları ile değiştirip arabayı simsiyah bir hale getirmek istiyorum. Bora için siyah highline çıtalarını nerden ve tahimini ne kadar bir fiyata bulabilirim?

Scarab ®

1
vwTürk Üyesi
İsim
Umut
Soyisim
BURSA
Bu iş böyledir zaten. Krom çıtaları olan düz ister, düz olan krom ister. Arabayı alırken keşke opsiyon olsada hepimiz sonradan uğraşmasak :)

Sir.Büyükyılmaz

vwTürk Üyesi
İsim
Canberk
Soyisim
Büyükyılmaz
Scarab ®' Alıntı:
Bu iş böyledir zaten. Krom çıtaları olan düz ister, düz olan krom ister. Arabayı alırken keşke opsiyon olsada hepimiz sonradan uğraşmasak :)
Aslında tam olarak bende bilsem ne istediğimi. Bazen hepsini sökmek geliyor içimden bazende krom olarak kalsın diyorum. Karar veremedimm :(

Üst Alt