Kauçuk pas pas

onehelsing

vwTürk Üyesi
İsim
Ahmet
Soyisim
ASLAN
Malum mevsim kış. Yağmur kar yerler ıslak. Kauçuk paspas almak istiyorum. Kullanan memnun olan arkadaşlar önerdiğiniz bir ürün var mı? İnternetten bakıyorum 30 liraya da var 130 liraya da. Karar veremedim. Bi an önce paspas olayını halletmek istiyorum

61TK283

collectioner

vwTürk Üyesi
İsim
ibrahim
Soyisim
yılmaz
bende orjinal paspas aramalarım sonucu bulamadım schönek diye bir marka var alman üretimi yeni bu paspasları aldım. internette 130-150 tl civarı satılmakta pazarlıkla atılgan vw den 85 tl aldım.kipa da pufi marka paspaslar satılmakta (yeni geldi)49-69 tl. pufilerde yumuşak ve kaliteli durmakta.araca özel diye aldıgım automix havuzlu paspaslardan hiç memnun kalmadım tavsiye etmem.

onehelsing

vwTürk Üyesi
İsim
Ahmet
Soyisim
ASLAN
Atılgan vw nerdedir ? Bizde alabilir miyiz

61TK283

onehelsing

vwTürk Üyesi
İsim
Ahmet
Soyisim
ASLAN
Ben vandayım ?

61TK283

onehelsing

vwTürk Üyesi
İsim
Ahmet
Soyisim
ASLAN
Telefonla arayıp konuşayım yarın

61TK283

burak4135

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
murat
Soyisim
SANDIKLI
özlemden aldım ben özlem vw sattığım bora için kalitesi iyiydi forumdan bikaç arkadaşta oradan aldı memnun kaldı

yagmurtgt

vwTürk Üyesi
İsim
burak
Soyisim
er
Kaça aldin murat?

onehelsing

vwTürk Üyesi
İsim
Ahmet
Soyisim
ASLAN
Biraz geç oldu ama atılgan ve yi aradım 90 liraya satıyoruz fiyatta bişey yapamayız ama havale yaparsanız kargolariz dediler. 15-20 lirada kargo parası tutacağını düşünerek bide paspaslar tam uyuyormu sorusuna denemek lazım deyince arkadaşlar bi müddet askıya aldım. İnternetten resmine baktım schonek marka paspaslarin hepsi aynı araca göre farklılık göstermiyor gibi geldi bana. Benim düşündüğüm gibi bir paspas çıkmadı hala aramalarimdan

61TK283

Üst Alt