Karışık İstanbul Resimleri...

gogogo

vwTürk Üyesi
Valla 9 aydır ingilteredeyim ilaç gibi geldi fotolar, nasıl özledim anlatamam saol Timur kardeş. yanılmıyorsam napolyon demişti dünyanın başkenti olsa İstanbul olurdu diye, haklı valla adam.

gunal44

1
vwTürk Üyesi
timur abi çok saol resimler için

istanbl dışnda olan abilerim gelim istanbula girin bi trafie baklım nedkr sewcksnz istanbulu resimde güsel ama gel görki trafiyi bıktırıo insanı :)

Timur

vwTürk Üyesi
Valla 9 aydır ingilteredeyim ilaç gibi geldi fotolar, nasıl özledim anlatamam saol Timur kardeş. yanılmıyorsam napolyon demişti dünyanın başkenti olsa İstanbul olurdu diye, haklı valla adam.
timur abi çok saol resimler için

istanbl dışnda olan abilerim gelim istanbula girin bi trafie baklım nedkr sewcksnz istanbulu resimde güsel ama gel görki trafiyi bıktırıo insanı :)

Abiler sizlerde sağolun,resimler gerçekten çok elit fotografcıların çektiği pro resimler büyük bir arşivim var tekrar tekrar bakarım boş vakitlerimde...

VWATOZ

vwTürk Üyesi
tımur abımm sana bu konuda ısrarcı olamıyorum malum herkesın ısı gucu ama sen su resımlerıde ısın gucun ıcıne kat be abı :)

Timur

vwTürk Üyesi
hhehhehe :):) tamam abi sen görmek istediğin mevkinin kordinatlarını belirt ben güzel çekilmiş resmini bulur koyarım buraya hiç dert değil. Hani radyolarda istek parça olur ya misal: "Tarkandan kıl oldum abi" vs gibi aynı yöntemle istek resim sistemi geliştirelim.

VWATOZ

vwTürk Üyesi
:) abım nedır bu ıstek mı alıyorsun o zaman ayasofya ve haydarpasa annem babam ve tum kuzenlere gelsın bıde sana abım :D

Timur

vwTürk Üyesi
Mustafa hoca kusura kalma mesajını kaçırmışım geç oldu ama güç olmasın Ayasofya :D haydarpaşada yolda...

VWATOZ

vwTürk Üyesi
tımur abım ne kusuru .bende''ısım gucum yok sana resım bulacam kendı resmını bul dedı tımur abı noktayı koydu''dedımdı.tsk ıhmal etmedıgın ıcın.

Timur

vwTürk Üyesi
Mustafa hocam ne demek,ben sizler için varım! ne oluyor yav kendimi siyasetçi gibi hissettim :):) hehe ama şimdi anladım çok tatlı oluyormuş valla, durun azıcık nutuk atayım." Sevgili vatandaşlarım! yaptıklarım yapacaklarımın teyminatıdır" :)

VWATOZ

vwTürk Üyesi
sen halkı ısteklerıne cvp verebılıorsun abı tskler.secımden once gelsen oyum senındı abı ama forum meclısı falan secılırse gene senın :D

Timur

vwTürk Üyesi
heheheh :):) teşekkür ederim üstadım fena şımarttın beni 32 dişim pırıldıyor şuan... :)

Timur

vwTürk Üyesi
valla resimlerde çok güzel :)

fthcnplt

vwTürk Üyesi
eline sağlık muhteşem fotoğraflar... bende çekiyorum arada eklerim en kısa zamanda inş...

Üst Alt