Kaç tane '' ATATÜRK '' imzalı araç var ?

TFSİ1

vwTürk Üyesi
Jetta da Önlü arkalı :) hemde...

ESki partnerim imzanın kralı...

TFSİ1

vwTürk Üyesi
aytaç abi 3 defa çevirmeye girdim bu imza yüzünden sök dediler sökmedim 2 defa emniyet kemeri takılı degil die ceza yazdılar :D boş gitme die

3Rs!N

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Konuya yazılmayalı epey zaman olmuş bende 6 7 aydır aracım da ama fotoyu paylaşmak bugüne nasipmiş :)

cybertronics

vwTürk Üyesi
ATATÜRK görselleriyle kaldığını hiç duymadım. Diğer iki aracımda da var, vize de hiç konusu bile olmadı.
Konu bayağı olmuş ancak bilgi vermek istedim okuyan arkadaşlara da bilgilendirme olur.

Mustafa Kemal Atatürk bdevlet büyüğümüz ve kurucumuzdur , araç üzerine yapıştırılan etiket sticket vs "reklam" yahut "ticari" amaçlar taşıyor ve bu amaçları alenen belli ediyorsa o zaman belirli prosedürlere tabi olur ancak devlet büyüklerimizin resim imza vs gibi yapıştırmaları yada bayrak sembol vs. herhangi bir işleme tabi değildir.

Bu şekilde muayeneden geçmeyen araçlar muayene işlemini yapan kişinin ideolojik keyfiyeti ile ilgilidir. (ceza yazma ehliyeti olan polis ve jandarma içinde aynı durum geçerli). Bu durumlarda itiraz ve hukuki şikayet haklarınız vardır. (Tecrübe ile sabit)

MaRtiNeAgLe

1
Organizasyon Sorumlusu
Arabada bu tip şeylere karşı olmasamda gereksiz görüyordum amma velakin bazılarını rahatsız etmek adına bende yapıştırdım.Yaptığım en güzel şeylerden biri oldu...
hülöööööööööğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ

mlh07

vwTürk Üyesi
Valla geçen bir ilçemizden geçiyordum ismini zikretmeye gerek yok . Bakışların görmeniz lazımdı . Nefret dolu bakıyorlardı araca(imzaya) ve bana.

Üst Alt