It's Mine Pacific

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
Konular burada da uçmuş sanıyorum, aracımın konusu vardı ama bulamadım malesef. Uzun bir aradan sonra kısa süre de olsa İstanbul'a geldim. Araçta yapılacak birkaç iş var, kısaca;
Triger değişecek(yıldan dolayı), direksiyon kutusu tamiri, arka amortisör lastikleri değişecek. Onlar harici büyük bir sıkıntımız yok çok şükür...
İlk zamanlar aldığımızda çektiğim bir fotoğrafını da buldum, yine ufak tefek de olsa uğraşmışım fena da olmamış diyorum şimdi :)

Bir ara da egsozun güncel videosunu eklerim..

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
Motor kapağı ve sislerin kapağı güzelmiş güle güle kulanın....

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Illede far istiyor bu araba :) Golf IV icin basladim bakalim gorursun yakinda.

A7 with Tapatalk

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
Aklımdasın ama fırsatını bulamadım, vakit-para durumları :) Kolay gelsin, ellerine sağlık şimdiden.

rene

vwTürk Üyesi
İsim
Eren
Soyisim
K
Sinancım kazasız belasız kullan mk4 Golf ün yeri bir gün mercedes e de binsem farklı olcak

Sent from my iPhone using Tapatalk

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
Teşekkür ederim ederim Erenim ve Necdet hocam iyi dilekleriniz için... Bugün ben de işe bulaştım biraz, direksiyon kutusunda tek tarafta kaçak vardı tamir oldu. Trigeri değiştirdik, bu hafta bir de kısmetse 5/40 yağa geçiş yapmayı planlıyorum. Marka olarak da Liqui Moly Top Tech 4100 alıcam sanırım.

emreogut

vwTürk Üyesi
İsim
emre
Soyisim
öğüt

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
Bugün de yağı aldım, çok araştırdık ettik ama son olarak 5/30 da karar kıldım umarım bir sıkıntı olmaz. Liqui Moly Top Tech 4600 yeni yağımız.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

brkdmr38

vwTürk Üyesi
İsim
M-Burak
Soyisim
DEMİR
Fiyat Olarak nedir bu yağın günahı?

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
Fiyat olarak 150tl verdim ben Maslak sanayiden aldım, yanında motor iç temizleyici ve enjektör temizleyici katkı da aldım toplamda 200tl gibi bir fiyat tuttu.

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
İç mekan aydınlatmalarına el attım bugün, arka kısımlar alarm olduğu için onların ledleri yok ama ön taraftaki üç lambayı da ledlerle değiştrdim. Çok parlıyorlar ama orta lambaya siyah film çektim ama güneşliklerdekilere dokunmadım tabak gibi aydınlatıyor :D

okaykay_1

vwTürk Üyesi
İsim
okay
Soyisim
kaygusuz
Aracınızın Markası
vw golf
Aracınızın Modeli
2001
Mesleğiniz
fotografcılık
way seni wayy :) masallah

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
Sitenin yenilenmesi ile birlikte bir bakayım dedim aracımızın konusu uçmuş mu diye ama konu duruyor en azından, çok fazla bir değişiklik yapmadım araçta ama ufak tefek işlemler bakımlar vs. devam ediyoruz :)
Not: Hızlı resim sitesinden kolay fotoğraf yükleyemiyorum, bir tane anca. Her defasında '400 BadRequest' hatası alıyorum.

Son düzenleme:

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A4
Aracınızın Modeli
A4 2.5 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Hızlı Resim, Tapatalk vs sitelere gerek yok, artık kendi sitemizden rahatlıkla resim yükleyebilirsiniz aşağıdaki resimde nasıl yükleneceğini işaretledim ister acılan kutunun içine paylaşacağınız resmi sürükler yada kutunun içine tıklayıp yükleyeceğiniz resme gidersiniz...

nn.png

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Resim sitesi olarak https://postimages.org/tr/ kullanabilirsiniz. Bu arada konuların gitmemesi için elimizden geldiğince çalıştık ;)

okaykay_1

vwTürk Üyesi
İsim
okay
Soyisim
kaygusuz
Aracınızın Markası
vw golf
Aracınızın Modeli
2001
Mesleğiniz
fotografcılık
cam gibi masallah ellenmemiş :)

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
Teşekkür ederim. Açıkçası fark etmedim, alttaki dosya ekle butonuna gitti gözüm onu da fotoğraflar yüksek boyutlu olduğu için yükleymedim. Deneyelim bakalım :LOL:
Dediğim gibi ufak tefek değişiklikler ve zamanı geldikçe rutin + ağır bakımlar ile devam ediyoruz. Ha bir de detay işlerine merak sardım, çeşitli detail sitelerinden bakım için ürünleri alıp uygulama terapi gibi oluyor :cool:

entwicklung

VWTURK Gold Member
İsim
E
Soyisim
O
mk4 ilk piyasaya çıktığında 20'li yaşlarında olanlar var mı aramızda?

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
Epeydir planlarımda olan yağ-filtre değişimi ve bagajda duran poliüretan şanzıman takozunu sonunda taktık. Şanzıman takozu çok sert eskisine oranla ve aracı ilk çalıştırmadan itibaren bariz bir sarsıntı var biraz garipsedim arabayı sanki ralli aracı gibi :) ilk hareket anında bi titreşim yapıyor sonra düzeliyor, o kadar da gresleyip taktık.

Ben aslında vites geçişlerinden sonra vites kolunun oynamasından şikayetçiydim, o kesildi +vites geçişleri daha sıkı ve tok oldu.

Neyse bir de ilk defa yakinen çıkarıp gördüğüm bir parça manifoldun arkasında yağın havalandırması ile ilgili olduğunu düşündüğüm bir parça var. Heingst markaymış, oringleri eskimiş ve terleme yapıyordu onları yeniledik.

Yağı 10k olmadan değiştirme taraftarıyım kaldı ki 1 seneyi de doldurmuştu. Motul dan devam ediyoruz, 5/40 X-Cess.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt