• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

İŞTE YEPYENİ AUDİ A1

polo_2006

Uzaklaştırılmış Üye
Geçen ntv de 0-100 programında vardı, araç güzel araç ama fiyatı fazla, o programda da hep doğuş otonun araçlarını gösteriyorlar tam reklam programı, a8 vardı birde.

Aksel_TR

vwTürk Üyesi
Bende audi ye uğramıştım belli kombinasyon ve donanımları hesapladılar.Donanımı iyi ve dizel A1 bana çıkardıkları fiyat 74.000tl ,fiyatı gerçekten inanılmaz.

ALFONSODEMİR

vwTürk Üyesi
Fiyat yüksek bu konuda çoğumuz hemfikir fakat son günlerde baya bir a1 görüyorum trafikte.Belli bir hitap ettiği kesim var alıcısı olan.

mtngngr

vwTürk Üyesi
valla arkadaşlar benim valide corsa d kullanıyor ama 2-3 yıla kadar emekli olacak ve emekli ikramiyesi ile A1 almayı kafaya koymuş. gördüğümüz audi showroomlarda durup aracı inceliyoruz her fırsatta

volkanates1

vwTürk Üyesi
A1 Bi nenon Kodlama Lazım

Arkadaslar halojen olan farlarımı orjınal bixenonlarla degıştırdım sımdı kodlama lazım yrdmcı olursanız sevinirm

:icon_blackeye:

basarm

vwTürk Üyesi
Herkes fiyatn yuksek oldugunu solemis ben suan 1.6 124hp chevrolet cruze kullaniyorum onu verip 1.6 TDI A1 Sportback olan 5600km de 2012 model otomatik araç almak istiyorum 53500demisler fiyatina sizce bunu kac paraya inerlerse almaliyim yada alternatif var mi o paralara. Audi oldugu icin istiyorum aslnda ama sizinde fikirlerinizi almak istedim.
Aracn yol tutusu piyasasi falan nasil aldiktan sonra olaki skldk satisimiz hızlı olur mu

batum

vwTürk Üyesi
bu araç tam bir canavar ufak ama deli makina geçen kullanma fırsatım oldu gittiği gibi frenide pamuk gibi dokunsan yapışıyor yere ama 60 bin tl çok fazla bnce.

basarm

vwTürk Üyesi
dediğim fiyat ta pahalı sizce sportback modeli standart ek olarak bişey yok araçta. genelde tek yada 2 kişi biniyorum araca 3. kişi çok nadir biniyor...
Dizel olduğu için yakıtının çok iyi olacağını düşünüyorum şehir için 700-750 km yapar diye düşünüyorum bu değerlere ulaşırsa bana yeterde artar bile.

Üst Alt