• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

İnternet Üzerinden Maç Yayını seyretme Prğ.

oki99

vwTürk Üyesi
İsim
A.Fuat
Soyisim
avcı
Arkadaşlar internet üzerinden başka ülke uydu tv lerinde yabancı anlatımlı maç seyretmek için bana ulaşan bir proğramı sizlerle de paylaşmak istedim.Bu proğram şifre kırıcı bir proğram olmayıp avrupada ve ülkemizde yayınlanan bazı maçların başka ülkelere yayınlarının seyredilmesini sağlayan bir proğramdır.Umarım futbolkoliklerin işine yarar.

Programı burdan indirin >> http://sopcast.fuerzw.de/download/1.1.2/SopCast.zip ve kurun.

Programı indirdikten sonra girin >> http://www.footballonsat.com/TV/sopcast_main.php
burada açılan listede sopcast sütununda yazan Play yazısını tıklayıp bir kaç dakika bekleyin.sopcast proğramı otomatik açılacak ve o uyduda yayın varsa connecting to channel yayın yoksa the channel is ofline uyarısı alırsınız.

internet Explorer kullanmalısınız (Firefox ile çalışmaz)
iyi seyirler

dodgesnake

vwTürk Üyesi
İsim
Robin
Soyisim
YAVUZ
21) VWTURK Forumlarında müstehcenlik, şiddet içeren veya trafik kurallarına uymayan, illegal yarışları özendirici olay ya da anıları kapsayan mesajlar yazmak, videolar - içerikler yayınlamak yasaktır. Bunun dışında; yazılım kırıcı şifreler, kopya yazılım veya ekler, MP3, WMA vb. formatlarda müzik eserleri ile telif hakkı bulunan filmler yayınlamak ya da linklerini vermek de kural dışıdır.

Umarım bu paylaşımınız altı çizili kuralı ihlal etmiyordur.

Gerçi şifre kırıcı program olmadığını belirtmişsiniz ancak, yinede kullanacak kişiler sorun yaşayabileceği bir paylaşım değildir umarım...

oki99

vwTürk Üyesi
İsim
A.Fuat
Soyisim
avcı
şöyle açıklayayım bilgisayarında uydu kartı olan ve çanağını bu maçların yayınlandığı ülke uydularından birine çeviren bir kişi nasıl o maçları yabancı anlatımla seyrediyorsa öyle bişey.sadece uydu recieviri yerine bu proğramı kullanıyorsunuz.

Uyguntin

1
Forum Sorumlusu
İsim
Metin
21) VWTURK Forumlarında müstehcenlik, şiddet içeren veya trafik kurallarına uymayan, illegal yarışları özendirici olay ya da anıları kapsayan mesajlar yazmak, videolar - içerikler yayınlamak yasaktır. Bunun dışında; yazılım kırıcı şifreler, kopya yazılım veya ekler, MP3, WMA vb. formatlarda müzik eserleri ile telif hakkı bulunan filmler yayınlamak ya da linklerini vermek de kural dışıdır.

Umarım bu paylaşımınız altı çizili kuralı ihlal etmiyordur.

Gerçi şifre kırıcı program olmadığını belirtmişsiniz ancak, yinede kullanacak kişiler sorun yaşayabileceği bir paylaşım değildir umarım...
Robin'ciğim;

Bu konu için açmadan önce Fuat Bey Benimle konuştu ve sakıncalı olup olmadığını sordu.. Ben de önce farklı yorumladım ama detayını anlattıktan sonra sakınca olmadığını düşünerek onayladım...

Çünkü bu yayını yapan yabancı kanallar şifreli veya decoding yöntemi ile yapmıyorlarmış. Bu da 21.Madde'nin dışında kalır.. Eğer verilen program da "freeware" ise sorun yoktur..

oki99

vwTürk Üyesi
İsim
A.Fuat
Soyisim
avcı
Evet kullanılan proğram ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir proğram.Şifreli yayınlara herhangi bir müdahale sözkonusu değil.Serbest veren uydulardan seyrediyoruz sadece.Bir açıklama daha yapayım.Bizim NTV.fox yada trt1 nasıl ispanyadan,almanyadan veya ingiltereden maç satın alıp o maçları yayınlıyorsa ve bu yayınları çanak anteni ve uydusu olan azerbaycanlı seyredebiliyorsa öyle bişey işte.

dodgesnake

vwTürk Üyesi
İsim
Robin
Soyisim
YAVUZ
O zaman futbol tutkunu üyelerimize keyifli seyirler diliyorum :)

oki99

vwTürk Üyesi
İsim
A.Fuat
Soyisim
avcı
yukardada belirttim proğram şifre kırmıyor.Lig tv açık uydu yayını yapmıyor ama perşembe geceki gs-sion macı nı izledim.Dubai tv den

LEON TSI

vwTürk Üyesi
İsim
FATİH
Soyisim
SÖYLER
benim bilgisayarı düzeltmeden bunları izleyemeyeceğim. of ya of...
paylaşım için tşk.ler

sero26

vwTürk Üyesi
İsim
--
Soyisim
--
yukardada belirttim proğram şifre kırmıyor.Lig tv açık uydu yayını yapmıyor ama perşembe geceki gs-sion macı nı izledim.Dubai tv den
ancak maç programında görünüyordu.
baglanmaya calışırken channel is oflinee yazısı çıktı.
sopcast te 5 tane falan farklı play tuşundan denedim :(

oki99

vwTürk Üyesi
İsim
A.Fuat
Soyisim
avcı
lig tv deki maçları izleyemiyoruz maalesef.Solda maç ların hangi kanalda yayınlandığı yazıyor lig tv olanlarda seyretme şansın yok.

Uyguntin

1
Forum Sorumlusu
İsim
Metin
Bu da programın aslında "yasal" olduğu ve "şifre kırma özelliği" taşımadığını teyid ediyor sanırım... :)

oki99

vwTürk Üyesi
İsim
A.Fuat
Soyisim
avcı
Gs nin UEFA maçlarını d smart alırsa bu prğ işinize yarayabilir.

Üst Alt