• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

İlk çalıştırma

Voddkaa

vwTürk Üyesi
İsim
Yücel
Soyisim
Çimen
Marka:
Meslek:
Merhaba Değerli arkadaşlar..
aracım 2009 dsg 1.4 tsi ve son zamanlarda aklıma takılan bir konu var.
ilk çalıştırmada yakıt tüketimi 5.2 lerden 0.5 kadar iniyor bunda anormal bir durum varmıdır ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

buzel

vwTürk Üyesi
İsim
Burak
Soyisim
Uzel
Marka:
Meslek:
Gayet normal. Motoru ısıtmak için ilk çalıştığında zengin karışım yapar araç. Hatta devir de yüksektir. Motor sağlığı için Devir düşüp tüketim düştüğünde aracınızı hareket ettirin.

ilGhiNC

vwTürk Üyesi
İsim
Gence
Soyisim
Yakut
Marka:
Meslek:
Gayet normal. Motoru ısıtmak için ilk çalıştığında zengin karışım yapar araç. Hatta devir de yüksektir. Motor sağlığı için Devir düşüp tüketim düştüğünde aracınızı hareket ettirin.
+1923 :)

Voddkaa

vwTürk Üyesi
İsim
Yücel
Soyisim
Çimen
Marka:
Meslek:
İlgi ve alakanızdan, kısa süreli cevaplamanızdan dolayı çok teşekkür ederim Burak bey.. SAYGILAR...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt