İlginç Bir Yapım Türkiyeden

bobmarley033

vwTürk Üyesi

İnternette Gezinirken Gördüm Hoşuma Gitti Paylaşıyım Dedim Daha Önce Paylaşıldıysa Kusura Bakmayın..

REC

vwTürk Üyesi
:alkis:
Allahım sen bu ülkeye imkan ver uzaya çıkıp devlet kuralım, çöpleri yere atalım yarabbim...

ibozum

VWTURK Gold Member
Bunlardan alıp bi köşeye koymak lazım.. :)
uzun soluklu geziler için birebir :tebrik:

ibozum

VWTURK Gold Member
Buralarda bayağı bir ihtiyaç var bu tarza :D
Geçen Çeşme'ye giderken en sağ şeritte bi vosvos gördüm arkasına takıldım izlemek keyifli oluyor diye yavaş yavaş gidiyorduk ama baktım şöför bayan dedim şimdi yanlış anlaşırız vw dostluğu, vosvos hayranlığı sapıklık olarak lanse edilir diye pas geçip gittim.. :)
Yoksa harbi çok sevimli bişey bunlar yaa :sev2:

srkn

vwTürk Üyesi
izmirin bi kısmı buçuklu işi sever zaten

srkn

vwTürk Üyesi
Buralarda bayağı bir ihtiyaç var bu tarza :D
Geçen Çeşme'ye giderken en sağ şeritte bi vosvos gördüm arkasına takıldım izlemek keyifli oluyor diye yavaş yavaş gidiyorduk ama baktım şöför bayan dedim şimdi yanlış anlaşırız vw dostluğu, vosvos hayranlığı sapıklık olarak lanse edilir diye pas geçip gittim.. :)
Yoksa harbi çok sevimli bişey bunlar yaa :sev2:
ibrahim bi tanesi sürmek kısmet olmuştu bana. bence bu altımızdaki sıfır arabalara binipte herkes ben araba sürmeyi biliyorum demesin!..ayrı bir marifet, güç istiyor bu aletleri sürmek...:)

ibozum

VWTURK Gold Member
ibrahim bi tanesi sürmek kısmet olmuştu bana. bence bu altımızdaki sıfır arabalara binipte herkes ben araba sürmeyi biliyorum demesin!..ayrı bir marifet, güç istiyor bu aletleri sürmek...:)
Bana hep uzaktan bakmak kısmet oldu.. Sürmeyi geçtim içine bile oturamadık :(
Ama gerçekten yolda giderken gördüğümde bile hemen bi yavaşlıyor izliyorum, bir müddet takibe alıyorum gerçekten çok sevimli bir şey.. Vw'ni vw yapan araç zaten bu kadar sevilmesindeki en büyük etmen :)
Dediğiniz gibi maharet bu araçları sürmek günümüz araçları zaten neredeyse kendi gidecek.. Ama bundaki o kıt imkanlar teknolojinin olmayışı herbi kontrollerin sürücüde olması ayrı bir zevk.. :sev2:

Bu arada lokasyon İzmir yazsada buçukla işimiz olmaz.. biz 19-06'cıyız :cokmutlu:

yco

vwTürk Üyesi
cok temiz ve duzgun gorunuyo.. :)

Üst Alt