• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

IGO 9.6 navigasyon Basarsoft 2014.03 Turkiye haritasi ile birlikte

eftal

vwTürk Üyesi
Merhaba, yeni versiyon yuksek cozunurluge sahip android cihazlariniz icin IGO 9.6 (my way) navigasyon yazilim ve basarsoft 2014.03 Turkiye haritasini asagidaki linkte bulabilirsiniz.

yuksek cozunurlukteki cihazda ben kurulumda bir hayli sorunlar yasadim ama calisana halini ve 3 ayri apk dosyasini asagidaki linkte paylasiyorum.

Bilmeyenler icin kurulum adimlari.
1-igo.rar dosyasini asagidaki linkten bilgisayariniza indirin.
2-igo.rar dosyasini winzip veya WinRAR tarsi bir program yardimi ile acin. (Windows 7 ve uzeri isletim sistemleri bu programlari kurmadanda extact edebiliyor)
3-extract ettiginiz IGO klasorunu android cihaziniza kopyalayin (harici sd kart kullaniyorsaniz harici olana degil internal hafizaya yukleyin, harici SD kartlarinda sorun cikabiliyor)
4- İGO klasoru icerisindeki apk dosyasini yukleyin, programi yukledikten sonra sorun cikarsa diger iki farkli apk dosyalarini yukleyin. (2. ve 3. apk yi yuklemeden once mutlaka yuklediginiz igo yu kaldirin daha sonra apk yi kurun)

dosyayi Dropbox a yukledigim icin dropbox hesabiniz olmasi gerekiyor veya yeni hesap olusturabilirsiniz.

Kolay gelsin.

https://www.dropbox.com/s/vku7mjxz0yhj0ou/iGO.rar?dl=0

aprilia

vwTürk Üyesi
Son kullandigim igo cok fena sarj yiyor. Bakalim bu ne durumda ...
Teşekkürler paylaşım için...

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Bu telefon tablet için uygun mu?

sedkorn

vwTürk Üyesi
Bu telefon tablet için uygun mu?
Tablette gps olduğu müddetçe, telefon tablet farketmez metin hocam. İgo harici çoğu program ( yandex, here map, sygic...) çözünürlüğü kendi otomatik ayarlar. İgonun son versiyonlarindafa olabilir bu. Ya da apk dosyasini cihaza uygun çözunurlukte bulup yukleyebilirsiniz. İgo'nun poi zenginliği hiçbir programda yok ama alternatifler artiyor. Özellikle here maps ve yandex de son derece başarilı ve direk marketten ücretsiz zahmetsiz kurabilirsiniz.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Abi bir tane denedim çalıştırmadı. Bunu da yükledim sıkıntı yok. Benim hınzır oğlan nasıl becerdiyse tableti sıfırlamış gitti senin yuklediklerin :D

Üst Alt