i 30 mu megane 3 mü

mawien

vwTürk Üyesi
ne i 30 nede megane 3 hiçbiri, 2010 yeni golf6 alırdım ben... şu anda bile baz donanımı gayet iyi...

Roadrunner

vwTürk Üyesi
bence iç-dış görünüş açısından focus!! golf kadar olmasada en yakın seçenek focus olmalı

ümith

vwTürk Üyesi
i30 bence,hele birde dizel oldumu tam olur.crdi kullananlar bilir o gücü:)

SkY & Me

vwTürk Üyesi
hyundai'nin yeni i serisi baya başarılı eski modellerine göre..crdi motorları da gayet atak..düşünülmeyecek araba değil ama yeni megane da iyi,o da baya geliştirdi kendini birçok konuda..

Gökhan_55

vwTürk Üyesi
ben ikisinide kullanmış biri olarak her iki aracıda almazdım... hele 38 verip megane asla... benim boyum 1.79 arkada kafam tavana değdi böyle saçmalık olur mu? 2010 model arabada hala rüzgar sesi var... aman aman kalsın...

Gökhan_55

vwTürk Üyesi
opel astra kasa değişiyor o kasayı bence mutlaka bekleyin... 1-2 ay içinde tr de olacak diye duydum

Garfield®©

vwTürk Üyesi
ikisi arasında megane derim, yıllarca hyundai kullandık i30 u da test ettim benzinli/dizel/otomatiğini yani bilimum modelini ama kalite olarak vw den sonra tatmin etmez. megane 3 tasarım ve 2 el anlamında daha ağır basar kanımca, yalnız şunu da dikkate alın, megane nin arka tarafı baya dar, yeni astra deli güzel olmuş ama fiyatı da ona göre olur. ben gelecek olan yeni megane stationu merak ediyorum,resinler çok güzel ama bir de aslına bakmak lazım :) ikinci el düşünürseniz 10bin-15bin km. temiz bir 2008 golf/jetta daha iyi bir seçim olabilir. 2-3 aya yeni polo da gelecek bu arada. ben bundan sonra alman kalite/konforundan uzak kalmak istemem, hayırlısı olsun kardeşim, gözüne, gönlüne kesene göre en güzeli olur inşallah...

efekadefe

vwTürk Üyesi
2 si arasında megane alın. şirket aracı olarak dizel hyundai kullanıyorum. motor ve şanzıman olarak araç mukemmel.mukemmel, sessiz ve beni hayretler içinde bırakan bir dizel motoru var. içeride motor sesini duymuyorsunuz.yakıtı da guzel. ama aracın her tarafından resmen kalitesizlik akıyor.

akarags1905

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
1. ikisi de değil...
2. i30 :)

zinarturgut

vwTürk Üyesi
Naçizhane önerim o fiyat aralığında mitsubishi lanceri görmeniz. Henüz benim de test etme şansım olmadı, ancak güvenilir kişilerden yol tutuşunun çok iyi derecede ve sürüş dinamiklerinin çok sportif olduğunu duydum. Köpekbalığı karaya çıkmış mı gerçekten bir bakın derim.
O aracı 1.5 motor kaldırmıyor. Test ettim ve o vahşi görünümün altında tamamen bir kedi var. 1.8'lik olursa o ayrı. Tipik bir japon arabası. Sorunsuz ama içi plastik dolu ve viste geçişler falan çok sert. İç mekandada ses fazla... 39.000 demişlerdi:) Anında kaçtım.

zinarturgut

vwTürk Üyesi
Araç alındı mı bilmiyorum ama bende yorum yapayım dedim. İşyerimizdeki 2008 Era Dizel bana aldığım günden beri sorun çıkardı. Amortisör olsun, direksiyon sistemi olsun direk ofsayt benim için. Ama öyle servisler varki yatar kalkar VW'e dua edersiniz. Megane için pek bir sözüm yok ama 38.000 ciddi para ve o aşamaya geldiğinize göre Jetta daha mantıklı olabilir. Ama 0 istiyorsanız ben size Skoda Octavia öneririm. Hem 0 hem otomatik hemde full donanımlı olaraktan...

Gökhan_55

vwTürk Üyesi
i30da iç mekan kalitesi mi var yaw? onuda geç tip mi var:)

Davacı

vwTürk Üyesi
Bence i30 çok yakışıklı araba ve kalitekli de anlaşılan hyundai i serisiyle yeni bir ivme kazanmış ve dizel i30 u hiçbir şeye değişmem çok hoşuma gidiyo ayrıca hyundai nin reno dan iyi bir marka olduğu kanısındayuım yıllarca reno kullandım taki renodan vazgeşene kadar kalas üzerinde gezdiğimi anlamamışım.

Üst Alt