Hızlı ve öfkeli 5

skylineGTR32

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Skoda
Aracınızın Modeli
SuperB
Mesleğiniz
Sigrtacı
İsim Soyisim
yaşar
Bunlarda işin cılkını çıkaracakalr yakında ne bu yaa yalan rüzgarı gibi

[video]http://videonuz.ensonhaber.com/izle/hizli-ve-ofkeli-5-rio-soygunu-yeni-fragman-hd[/video]

golfesk

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
Golf MK4 GTİ
Mesleğiniz
Cad Cam Uzmanı
İsim Soyisim
Ercan yılmaz
fragman güzel Kadro güzel bence görsellik olarak bakılması gerek her Film birbirinden iyiydi bu seferde banka soygunu yapacaklar sanırım ama tek anlamadığım konu var bu tokyo driftte oynayan ve ölen han karakteri bu filmde nasıl yer alıyor anlamış değilim .

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
fragman güzel Kadro güzel bence görsellik olarak bakılması gerek her Film birbirinden iyiydi bu seferde banka soygunu yapacaklar sanırım ama tek anlamadığım konu var bu tokyo driftte oynayan ve ölen han karakteri bu filmde nasıl yer alıyor anlamış değilim .
Normalde o araçtan sağ çıkmasının mümkünatı yok ama (film işte) tokyoda dikkat ettiyseniz Han'ın öldüğünü göstermediler.

Cuma günü gösterime girecek film iki aydır gün sayıyorum :) .Ben banka soygunu değilde , Vin diesel'in sevgilisini öldürenlerden intikam alışı diye düşünüyorum (4. seride vurmuşlardı ) ama soygunda olabilir tabii

golfesk

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
Golf MK4 GTİ
Mesleğiniz
Cad Cam Uzmanı
İsim Soyisim
Ercan yılmaz
ben şimdi anladım neden ölmediğini zamanlama olarak eş değer gitmiyolar sanırım tokyo drift böylelikle en son film oluyor sıralama göre bu şu an ki vizyondaki ise 4 oluyor ama son sahne filmin devamının habercisi muhtemelen avrupaya sıçrayacaklar bu arada fizik kurallarını hiçe saysalar da :) bence harika bi film 2 sa az geçen bir süre gerçekten sıkılmıyorsunuz dwayne johnson da gerçekten çuk diye oturmuş ajan karakteri herkese tavsiye ederim filmi...

suniUA

vwTürk Üyesi
Çok güzel bir filmdi. Özellikle eski elemanlar toplandıktan sonraki espriler baya iyiydi. :D

golfesk

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
Golf MK4 GTİ
Mesleğiniz
Cad Cam Uzmanı
İsim Soyisim
Ercan yılmaz
zaten biz bi aileyiz diyordu toplandıklarında böylelikle tokyo drifte en son sahne de han ailenden dedi sözü de burdan geliyor ince ayrıntılar

MECOO

vwTürk Üyesi
Gittim gördüm beyendim :trafikcanavari:

Aksel_TR

vwTürk Üyesi
Tyrese adamım ya filmde olması bile yeter:D

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
ben şimdi anladım neden ölmediğini zamanlama olarak eş değer gitmiyolar sanırım tokyo drift böylelikle en son film oluyor sıralama göre bu şu an ki vizyondaki ise 4 oluyor ama son sahne filmin devamının habercisi muhtemelen avrupaya sıçrayacaklar bu arada fizik kurallarını hiçe saysalar da :) bence harika bi film 2 sa az geçen bir süre gerçekten sıkılmıyorsunuz dwayne johnson da gerçekten çuk diye oturmuş ajan karakteri herkese tavsiye ederim filmi...
Bence sıralama 1-2-4-3-5 olarak gidiyor . 3 tokyoydu 4 ün başında tokyoya nasıl gidildiğini anlatıyordu . 5 te dikkat ettiyseniz Han'dan bukalemun diye bahsediyorlar , yani tokyoda ölmemesini bu şekilde bağlamışlar . Başı sıkıştı renk değiştirip kaçtı hesabı :D . Film hakkında bende aynı düşünceleri paylaşıyorum her nekadar fizik kurallarını alt üst etsede film yine sıkılmadan izlenen bir vizyondu bitimine göre devamı geliyor diyorum bende :D Sabırsızlıkla bekleyeceğim :D

murat_0295

vwTürk Üyesi
herşey kasayı çalana kadar süperdi.. kasa olayını biraz abartmışlar bence.. binalar bile yıkıldı ama o halat bi kopmadı gitti.. :)

Black_Wolf

vwTürk Üyesi
halat değilde o araçlar nasılda savrulmuyor. sanki "john dere" mübarekler:)

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
aynen tonlarca ağırlık arkanda sağa sola gidiyor ve bu halde araç drift bile yapabiliyor . Ama sonuçta film değilmi arkadaşlar . Elbette bunlar gerçekte imkansız olan şeyler ama önemli olan görsellik değilmi ? Film yine diğer serileri gibi harikaydı bence

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
aynen tonlarca ağırlık arkanda sağa sola gidiyor ve bu halde araç drift bile yapabiliyor . Ama sonuçta film değilmi arkadaşlar . Elbette bunlar gerçekte imkansız olan şeyler ama önemli olan görsellik değilmi ? Film yine diğer serileri gibi harikaydı bence
Taksisine veya otobüsüne bindiğin adam filmi izlememiş demi :D Hanım ne dedi filme :D

golfesk

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
Golf MK4 GTİ
Mesleğiniz
Cad Cam Uzmanı
İsim Soyisim
Ercan yılmaz
10 ton değilde hadi 3 veya 5 ton deseler anlarım 5 tona kadar evelallah o iki araba tozunu çıkarır ne yapalım bize izlemek düşer izledik keyif aldık.

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
Taksisine veya otobüsüne bindiğin adam filmi izlememiş demi :D Hanım ne dedi filme :D
heheh Hanım her zamanki gibi beğendi tabii ki . Kendi aracımla gittim :) ama bu sefer otoparktan çıkarken yaptığım harekete hanımın tepkisi farklı oldu :) ( ee o kadar para harcayınca korkuyor haliyle)

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
ben bişi yapmadım yerler kayganmış herhalde nedense aracın arka tekerleri kitlendi araç yanladı bi anda sonra nasıl olduysa arkalar birden bıraktı kendini önler hızla dönmeye başladı :) ben neler olduğunu anlamaya çalışırken , hanım drift yaptım sanmış bastı fırçayı :D tabi fırçayı yiyince eve kadar 50 km ile geldim ayağım ağrıdı valla :D

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
:D İçgüdüsel hareket etmiş aga :D Arabayı hanıma versen acaba o nasıl kullanırdı :S Filmin etkisinde kalmış olmasın belki bende o şekilde kullanmak istiyorum falan der :D

semphatic

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
:D Bir ara muhabbet açılmıştı araba kullanmak istiyorum dedi. Sabaha karşı falan biryerden dönüyorduk bizim burda pazar kurulan hemen hemen hiç araç geçmeyen bir yol var (kestirme oluyor diye o yolu ben kullanıyorum) birde saat müsait , durdum hadi gel dedim . Başladı titremeye :) geçti direksiyona hadi görelim dedim . Bizimki başladı gitmeye ama bir türlü yolda uzun süre düz gidemedi sağa yanaşıyor uyarıyorum, sola yanaşıyor uyarıyorum (buarada elim el freninde ve sürat en fazla 20) . En sonunda dayanamadım ''kızım neden bi sağa bi sola gidiyorsun düz tutsana şu direksiyonu'' dedim , demez olaydım. Can evimden vurdu, yarama tuz bastı resmen . Evet bana verdiği cevap ''senin araban yolda düz gitmiyorki ben düz götüreyim'' oldu . İşte o an benim yıkıldığım an oldu :( . Ogün bugün yok sana araba diyorum :)

Üst Alt