Hasarlı Scirocco Alınır mı?_

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
Alınmaz ,4 bine yapılıyorsa yaptırır satar niye hasarlı şekilde satmaya uğraşsın??4 bine de düzelmez o araba...Makyajlıyorlar arabayı resimde başka gerçekte araba bambaşka...Ben girmem şahsen son karar sizin...Galerinden mi evlerden ırak.

ozkancan

vwTürk Üyesi
İsim
ÖZKAN
Soyisim
CAN
Alınmaz ,4 bine yapılıyorsa yaptırır satar niye hasarlı şekilde satmaya uğraşsın??4 bine de düzelmez o araba...Makyajlıyorlar arabayı resimde başka gerçekte araba bambaşka...Ben girmem şahsen son karar sizin...Galerinden mi evlerden ırak.
abi doğru söylüyorsun fakat 33 bin gibi bi rakama çekilip 7 bin gibi bi masraf yapılırsa kurtaracağımızı sanıyorum. bide malum dsg saatli bomba ve bu araç ta 18 binde. her hangi bi sıkıntıda servis parça değişimi yapar mı? teşekkürler

ozkancan

vwTürk Üyesi
İsim
ÖZKAN
Soyisim
CAN
beni cezbeden ayrıca km si abi

Arves

vwTürk Üyesi
İsim
Sevra
Soyisim
Keskin
+ 666

beni cezbeden ayrıca km si abi
Sizi cezbeden kilometresi olmasın, ben aracımı aldığımda 13.000 km'de idi. Şimdi ise 20.500 km'de.
Maalesef şuan DSG'si biraz sıkıntılı, Motor modifikasyonu forumunda, '' 1.6 tdi Chip konusunda '' belirtmişim.
Cuma gününden beri Yetkili Serviste aracım.
Kilometresi düşük araç arıza çıkarmayacak diye bir kaide yok.
Furkan bey'e katılıyorum, galericilerden uzak durmak gerekir.

Yanlış kullanım sonucu arıza yapmış olabilir diyeceksiniz ama daha önce otomatik vites araç kullandım, üstelik arıza mekatronikte..

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
Bu araba %100 makyajlanmış satışa çıkarılmadan onarım görmüş...Arabanın her yer ezik hiç bir yerinde ağır hasar yok sağ ön direk nasılsa kaputa hiç birşey olmadan hasar almış,sol direk ezik kapı ezik ,tavan ezik,sol arka çamurlukla bagajın birleştiği yer ezik,bagaj kapağı hasarsız...Bagaj kapağı sonradan gelmiş olabilir iki somun zaten.Bu araba bu hasarı nasıl almış ?? Plaka yok araba trafikten çekilmiş yüksek ihtimal pert vs. Son karar sizin...

Arves

vwTürk Üyesi
İsim
Sevra
Soyisim
Keskin
Bu araba %100 makyajlanmış satışa çıkarılmadan onarım görmüş...Arabanın her yer ezik hiç bir yerinde ağır hasar yok sağ ön direk nasılsa kaputa hiç birşey olmadan hasar almış,sol direk ezik kapı ezik ,tavan ezik,sol arka çamurlukla bagajın birleştiği yer ezik,bagaj kapağı hasarsız...Bagaj kapağı sonradan gelmiş olabilir iki somun zaten.Bu araba bu hasarı nasıl almış ?? Plaka yok araba trafikten çekilmiş yüksek ihtimal pert vs. Son karar sizin...
Evet, aracın şoför kapısının işlem gördüğü çok belli oluyor, göçük düzeltilmiş büyük bir ihtimal ile...
Çünkü şoför kapısında göçük oluşmuş, sonra çekilmiş ve anlaşılmasın diye düzeltilmemiş. Düzensiz bir çıkıntı mevcut orada..
Aynı zamanda sağ çamurlukta da sanki bir işlem varmış gibi...

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
Evet, aracın şoför kapısının işlem gördüğü çok belli oluyor, göçük düzeltilmiş büyük bir ihtimal ile...
Çünkü şoför kapısında göçük oluşmuş, sonra çekilmiş ve anlaşılmasın diye düzeltilmemiş. Düzensiz bir çıkıntı mevcut orada..
Aynı zamanda sağ çamurlukta da sanki bir işlem varmış gibi...
Belli zaten onarıldığı girmemek lazım,bu işlerden para kazanan kesimler belli... Herkes kendi bildiği yerden para kazanmali sonra pişman olunuyor ama iş işten geçiyor.

ozkancan

vwTürk Üyesi
İsim
ÖZKAN
Soyisim
CAN
+ 666

Sizi cezbeden kilometresi olmasın, ben aracımı aldığımda 13.000 km'de idi. Şimdi ise 20.500 km'de.
Maalesef şuan DSG'si biraz sıkıntılı, Motor modifikasyonu forumunda, '' 1.6 tdi Chip konusunda '' belirtmişim.
Cuma gününden beri Yetkili Serviste aracım.
Kilometresi düşük araç arıza çıkarmayacak diye bir kaide yok.
Furkan bey'e katılıyorum, galericilerden uzak durmak gerekir.

Yanlış kullanım sonucu arıza yapmış olabilir diyeceksiniz ama daha önce otomatik vites araç kullandım, üstelik arıza mekatronikte..
Belli zaten onarıldığı girmemek lazım,bu işlerden para kazanan kesimler belli... Herkes kendi bildiği yerden para kazanmali sonra pişman olunuyor ama iş işten geçiyor.
abi binmek için bakıyorum ben genelde böyle araçları alıp yapıyorum fakat arkadaşların dediği gibi garip bi hasarı var aracın o yüzden sizlerle paylaşmak istedim. çıtır hasarlı olsa hemen alırım bi çamurluk kapı kaput vs vs . nokta hasarlı araç alıyorum hesabıma uyarsa. bu araç her tarafından hasarlı bu parayı edermi toplanabilir mi tahmini masraf ne olur ww scirocco cular sizsiniz daha ilk defa alıcam bu araçtan tanımıyorum aracı

ozkancan

vwTürk Üyesi
İsim
ÖZKAN
Soyisim
CAN
Ayrıca emek verip yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Allaha emanet olun Esenlikle kalın..

ibozum

VWTURK Gold Member
İsim
İbrahim
Soyisim
Akkaya
Bundaki hasar sanki her yerde var gibi kapı, bagaj, tavan, çamurluklar.. Sadece belli bölgede yok bu yüzden bunun altından ne çıkacağı belli olmaz.. Genelde renge renk çıkma parça bulup takıyorlar bakıyorsun oo önden kazası yok felan diye düşünüyorsunuz ama öyle olmuyor.. Tabi gidip görmek gerek ancak fotolardan pek cazip gelmedi..

Üst Alt