• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Golf5 tavan döşemesinin yerinden çıkmaya başlaması

Peyami501

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Golf5
Mesleğiniz
Öğretmen
Merhaba arkadaşlar
Golf5 imin tavanında ön kısımda, tavan ışıklarını yaktığımız yere yakın yerden tavan döşemesi çıkmaya başladı ve gün geçtikçe ilerliyor. Fotoğraflarını atıyorum, başına buna benzer sorun gelen ve çözüm bulan arkadaş var mı acaba? Sağlıcakla kalın

.2443

Ceo41

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Araçsız :)
Aracınızın Modeli
:)
Mesleğiniz
Market çalışanı
İsim Soyisim
Cihangir KÖSECİK
Bi arkadaşımda daha olmuş ve komple tavanı yeniden döşetmiş. Şu an benzer sorun sunroof giderlerini kontrol etmek için döşemeyi kastırdıklarından güneşlik kenarlarında atma şeklinde bende de mevcut. Pratik bi çözümü varsa ( tavan döşemesini değiştirmeden) bende öğrenmek isterim :)

erolk

vwTürk Üyesi
Döşeme komple değil, sadece kumaşını değiştirebilirsiniz. Dilerseniz yardımcı olabiliriz. Amiral Oto Maslak

ouzcanki

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Golf
Aracınızın Modeli
2009
Mesleğiniz
Öğretmen
Benim aracımda da kapı döşemeleri çıktı aynı şekilde

10_DaviD

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Golf 6 1.4 TSİ
Mesleğiniz
Devlet
Aynı sorun benim aracımda da mevcut şikayet var da bu konuyla ilgili baya bir şikayet bulunuyor Golf 5-6 kronik bir sorun bu konu ki bu sorunu çoğu kişi Volkswagen e kabul ettirememiş anladığım kadarıyla temelli sarkana kadar kullanacağım ben tavan kumaşını yenilemekten başka bir çare bulamadım şuana kadar.

bugay

vwTürk Üyesi
Kapı içleri ve tavanda kumaşın altında bulunan ince sünger tabaka zamana ve hava şartlarına bağlı olarak sarkmalar yapıyor ancak tamiri mümkün döşemeciler sökerek yüzlerini yeniliyorlar geçici çözümü raptiyelerle sarkan yerleri tutturmak

nikmacro

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Golf 5 FSI
Mesleğiniz
Serbest Meslek
Hocam kaçış yok kronik bir hastalik olmayan golf 5 yok herhalde 2 sene önce 550 tl komple değiştirdik.

chemistanbul

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Skoda
Aracınızın Modeli
Octavia
Mesleğiniz
Kimyager
vw grubuna olan, başka markalarda da zamanla olması muhtemel bir sorun. elinizden geliyorsa döşemeciden tavan kumaşı alıp sizinde yapabileceğiniz bir işlem.aynen kapılarda da uygulayabilirsiniz. belki eskisinden daha iyi bile olabilir sizin emeğinizle.ama tek yapılacak bir işlem değil. en azından birisnin destek olması iyi olur. youtube de bu işlemlerle alakalı çok video var.bakmanızı tavsiye ederim.

Üst Alt