GOLF 5 SPOR YAY TERCİHİ

entwicklung

VWTURK Gold Member
İsim
E
Soyisim
O
Yaylari kestirmeden pres yaptirmadan saglikli, olume davet cikarmadan yapilabilecek islemler nelerdir?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Araca özel olarak CE sertifikası ile üretilmiş yaylar ve yaylarla uygun çalışabilecek amortisörler.

berkeelmas99

vwTürk Üyesi
İsim
BERKE
Soyisim
ELMAS
Onemli olan jantlariniz ve lastiklerinizin olculeri.

Jantlariniz ET 45 ve uzerinde bir degere sahipse pek sorun olmayacaktir. Piyasada 45in uzerinde bulmak zor. Orj. Vw jantlar et48 ve üstü.

Nispeten ince yanak lastikla 5cm guzel bastirir arkayi. 3.5 da olur mutlaka. Buna ragmen sorun olursa arka kamber ayarlariyla azicik oynayarak sorunu cozebilirsiniz.

Web de bircok golf 5 modifiye foto var. 18 de cok guzel duruyor.

Yay takıldı . Coil-ex 3.5 ile 4.5 arası düşürür denildi . Güzel düşürdü

berkeelmas99

vwTürk Üyesi
İsim
BERKE
Soyisim
ELMAS
BUGÜN XENON TAKTIRDIM . AMERİKAN PARK MODÜLÜ ( EL İLE AÇILIP KAPANABİLİR ) HİÇ BİRİ ARIZA YAKMADI . XENON 150 TL AMERİKAN PARK MODÜLÜ 40 TL YAYLAR 200 TL - 150 TL İŞÇİLİK VERDİM. AYRICA ARIZA IŞIĞI ÇÖZDÜM . ATEŞLEME BOBİNİN PROBLEM VARMIŞ 1. SIRADAKİ ONUDA DEĞİŞTİRDİM . ONA PARA VERMEDİM. :)

nerhal61

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
Halit
Soyisim
BEBEK
Amerikan park modulu golf 5 lerde zaten acilabilen bir ozellik degil miydi.

Xenon ampul mu takildi sadece?

Yaylar iyi durmus. Ama panoramik genis aci gibi durmuş foto..

berkeelmas99

vwTürk Üyesi
İsim
BERKE
Soyisim
ELMAS
Amerikan park modulu golf 5 lerde zaten acilabilen bir ozellik degil miydi.

Xenon ampul mu takildi sadece?

Yaylar iyi durmus. Ama panoramik genis aci gibi durmuş foto..

VAG.COM dan anlayan birisi yok çevremde o yüzden böyle birşey yaptırdım . elle açılıp kapanması ve ampulun parlaklık derecesini ayarlayabilmem hoşuma gitti . evet sadece xenon . fakat eve geldiğimde farlarım azcık buhar yaptı . Sanırım farların arka kapaklarını deldiler xenon kablolarını çıkarmak için oradan hava giriyor anlayamadım . Yandan çektim ama fotoğrafı

rene

vwTürk Üyesi
İsim
Eren
Soyisim
K
Vag com ile mk5 te parlaklık derecesi ayarlanabiliyor.mk4 te olmadığından bende modül kullanıyorum pek içime sinmesede.
İyi düşmüş görünüyor ama 200 tl çok uygun bir rakam umarım marka basılan çakma yaylardan değildir konfor durumun nasıl etkilendi?hoş ilk bikaç gün orjinal yaylardan bile konforluydu Vogtland sonradan oturma yapınca daha konforlu olmadığı anlaşılıyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

halildmr

vwTürk Üyesi
İsim
halil
Soyisim
demir
BUGÜN XENON TAKTIRDIM . AMERİKAN PARK MODÜLÜ ( EL İLE AÇILIP KAPANABİLİR ) HİÇ BİRİ ARIZA YAKMADI . XENON 150 TL AMERİKAN PARK MODÜLÜ 40 TL YAYLAR 200 TL - 150 TL İŞÇİLİK VERDİM. AYRICA ARIZA IŞIĞI ÇÖZDÜM . ATEŞLEME BOBİNİN PROBLEM VARMIŞ 1. SIRADAKİ ONUDA DEĞİŞTİRDİM . ONA PARA VERMEDİM. :)

hayırlı olsun insallah sılgeç motorunu yakmazsın bır hafta sonra cogu yakıyor ama ınsallah sende olmaz

berkeelmas99

vwTürk Üyesi
İsim
BERKE
Soyisim
ELMAS
Vag com ile mk5 te parlaklık derecesi ayarlanabiliyor.mk4 te olmadığından bende modül kullanıyorum pek içime sinmesede.
İyi düşmüş görünüyor ama 200 tl çok uygun bir rakam umarım marka basılan çakma yaylardan değildir konfor durumun nasıl etkilendi?hoş ilk bikaç gün orjinal yaylardan bile konforluydu Vogtland sonradan oturma yapınca daha konforlu olmadığı anlaşılıyor :)

Sekme abartılacak durumda değil normal durumda köprü de falan hissedilir durumda ama orjınalden bi tık yukarda . Geri kalan herşey aynı . Tümseklerden yavaş geçmek hariç

salcek

vwTürk Üyesi
İsim
salih
Soyisim
çiçek
eski orijinal yayları satmak isteyen olursa tel:05073700004

entwicklung

VWTURK Gold Member
İsim
E
Soyisim
O
Merceksiz far ile xenon kullanımı yasa dışı ve trafkte seyreden diğer sürücülerin güvenliği için tehdittir. Umarım en kısa sürede mercekli farlarınız, otomatik far yükseklik sensörü ve far yıkama sisteminizle yasal ve diğer sürücüleri tehdit etmeyecek far tertibatına kavuşursunuz.

outlaw2

vwTürk Üyesi
İsim
kadir
Soyisim
sağlam
Hayırlı olsun

muratdmrblk

vwTürk Üyesi
İsim
murat
Soyisim
demirbilek
hocam bu iş zehir gibidir spor yayla başlar ya coille biter ya airle :D ben 3 cm kw ile başladım suan 5 cm lil hr (1.5 cm presli) söktürüyorum

outlaw2

vwTürk Üyesi
İsim
kadir
Soyisim
sağlam
aynen modifiyenin sonu yok valla...

Üst Alt