• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Golf 4 Highline'dan sonra Polo 9N TDI ile sahalara dönüş

grcngrn

vwTürk Üyesi
İsim
Gürcan
Soyisim
Güran
Selam VW'ci dostlarım. Uzun bir aradan sonra ki bu 5.5 yıl oluyor. 1999 Golf 4 Highline ile başlayan araba ve aynı zamanda VW serüvenim. 2. arabam olmuş olan 2004 TDI Polo 9N ile yeniden devam etmekte. Benden önceki sahibi biraz hor kullanmış. Ufak ufak işlemler yaparak toparlicam inşallah. Herkese selam olsun. VW ile başlayıp VW ile devam edebiliyor olmak çok güzel........

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Tekrar hoş geldiniz bende de 2001 6n2 var aynı sayılırlar :)

grcngrn

vwTürk Üyesi
İsim
Gürcan
Soyisim
Güran
Tekrar hoş geldiniz bende de 2001 6n2 var aynı sayılırlar :)
Kardeşler neticede ondan da çok vardı ben bu arabaya bakarken ama hızlı bir operasyonla 9N geldi Golfü aratmıyor ama özellikleri bakımından. Tabiki otomatik klima ve deri döşeme dışında

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

okaykay_1

vwTürk Üyesi
İsim
okay
Soyisim
kaygusuz
turbolanmak iyidir :)

brkdmr38

vwTürk Üyesi
İsim
M-Burak
Soyisim
DEMİR
3 Silindir çoğalıyor forumda hayırlı olsun

unsaLhsN

vwTürk Tasarım Ekibi
İsim
Hasan
Soyisim
Ünsal
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Polo 1.4 TDI
Kardeşler neticede ondan da çok vardı ben bu arabaya bakarken ama hızlı bir operasyonla 9N geldi Golfü aratmıyor ama özellikleri bakımından. Tabiki otomatik klima ve deri döşeme dışında

Bende de vardı golf deri koltuk, dijital klima ama onda yaptığım yakıt masrafını bundan yapmıyorum alıyorum gidiyor :) Hayırlı olsun tekrar

grcngrn

vwTürk Üyesi
İsim
Gürcan
Soyisim
Güran
Bende de vardı golf deri koltuk, dijital klima ama onda yaptığım yakıt masrafını bundan yapmıyorum alıyorum gidiyor :) Hayırlı olsun tekrar
Çok teşekkür ederim

grcngrn

vwTürk Üyesi
İsim
Gürcan
Soyisim
Güran
Yakması malesef sıkıntıydı bizim için de ama 3-4 sene kadar çok keyif yaşattı bize

okaykay_1

vwTürk Üyesi
İsim
okay
Soyisim
kaygusuz
Valla gaza gelip 50 kuruş yaktım. Şimdi 2. Depodayım test aşamasındayım turbolandık yalan olucaz gaza gelip gelip

yazılım iyidir iyi sonra birde hybrit turbo tadından yenmez zevkle gezilir

Üst Alt