golf 4 bilgisayar ekranı silinmesi

bilgekaan

vwTürk Üyesi
İsim
tuğra
Soyisim
kaan
Aracınızın Markası
volkswagen
Aracınızın Modeli
golf 4
Mesleğiniz
memur
golf 4 bilgisayar ekranı silinmesinin çözümü için film değiştirme 350 TL dediler. bunun başka çözümü varmı.

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A4
Aracınızın Modeli
A4 2.5 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
golf 4 bilgisayar ekranı silinmesinin çözümü için film değiştirme 350 TL dediler. bunun başka çözümü varmı.
Tamiratı maalesef olmuyor yenisi ile değiştirmek zorundasınız.

bilgekaan

vwTürk Üyesi
İsim
tuğra
Soyisim
kaan
Aracınızın Markası
volkswagen
Aracınızın Modeli
golf 4
Mesleğiniz
memur
golf 4 otomatik vites bazen yokuşta geri kaçırıyor, birde vitesi D ye atmaya çalışınca 3 e geçiyo 3. vitesten sonra çok hafif ileri itmeyle (vitesi mandala basarak) D YE ATABİLİYORUM. ŞANZIMANDA ARIZA KAYDI YOK.

yabay

vwTürk Üyesi
İsim
yağmur
Soyisim
bayraktar
Sn NECBEY, bu tamir olmama sorununu anlamış değilim. Defalarca aracımdaki silinmeyi anlayabilmek için söktüm, lcd panel arkasında rezistörler vs var, elbet bunlardan birinde sorun olmalı.. değiştirilebilir parçalar ama hangisinin arızalı olduğu, bu soruna yol açtığı hakında bir bilgi yok. Sizin var mı?

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Aracınızın Markası
Audi A4
Aracınızın Modeli
A4 2.5 Quattro
Mesleğiniz
Emekli
Sn NECBEY, bu tamir olmama sorununu anlamış değilim. Defalarca aracımdaki silinmeyi anlayabilmek için söktüm, lcd panel arkasında rezistörler vs var, elbet bunlardan birinde sorun olmalı.. değiştirilebilir parçalar ama hangisinin arızalı olduğu, bu soruna yol açtığı hakında bir bilgi yok. Sizin var mı?
Bende anlayamadım:unsure: daha önceki aracımda aynı sorun vardı yenisi ile değiştirdim, eskisini tamir edebilirmiyim diye biraz kafa yorup uğraştım maalesef olmuyor...

s1nanozk

vwTürk Üyesi
İsim
Sinan
Soyisim
Özkerem
Fiyat nereden aldınız, sıcak havalara bağlı olarak malesef bilgisayar ekranında solmalar oluyor. Benim de üst köşelerde mevcut, hava çok sıcak ve uzun yoldaysam yakıt değerlerimi çok zor okuyorum.
Bir de şimdi muhtemelen yapacak yer göstergeyi gönderin diyecek, kargoydu falandı arabayı kullanamıyacağız birkaç gün. Çıkma gösterge bulsak direk takıp da kullanamıyoruz sanırım kodlama gerekiyor diye biliyorum.

yabay

vwTürk Üyesi
İsim
yağmur
Soyisim
bayraktar
Bende anlayamadım:unsure: daha önceki aracımda aynı sorun vardı yenisi ile değiştirdim, eskisini tamir edebilir miyim diye biraz kafa yorup uğraştım maalesef olmuyor...
Bu konuya yeni bir başlıkta forumca el atalım mı? Firmamızın çalıştığı çok hassas elektronik tamirler yaptırdığımız elektronik laboratuvarı, elektronik mühendisi tanıdıklarım var, biraz bilgi toplayabilirsek belki herkesin bu sorununa çare bulabiliriz çok paralar harcanmadan... (ben de elektronik kartı olan malzemeleri yedek parça olarak toplarım atölyemde, belki ben bile çözebilirim...)

yabay

vwTürk Üyesi
İsim
yağmur
Soyisim
bayraktar
@NECBEY Forumda benden daha kıdemli olduğunuz için bu başlığı sizin açmanız güzel olur diye düşünüyorum :)

Kalfaabdullah

vwTürk Üyesi
İsim
Abdusamed
Soyisim
Abdullah
Aracınızın Markası
Passat cc
Aracınızın Modeli
2013
Mesleğiniz
Oto tamir
Sanzuman sorunu yuksek hizda gazi sabitleyin devirde dlgalanma oluyorsa , vites gecislerinde vuruntu veya ilk d ye taktiginizda vurm oluyorsa ve rmpada geri kaciriyorsa bu ucu de var ise tork konvektor arizasidir revizyon olmasi gerekir

bilgekaan

vwTürk Üyesi
İsim
tuğra
Soyisim
kaan
Aracınızın Markası
volkswagen
Aracınızın Modeli
golf 4
Mesleğiniz
memur
Sanzuman sorunu yuksek hizda gazi sabitleyin devirde dlgalanma oluyorsa , vites gecislerinde vuruntu veya ilk d ye taktiginizda vurm oluyorsa ve rmpada geri kaciriyorsa bu ucu de var ise tork konvektor arizasidir revizyon olmasi gerekir.
(sadece rampada kaçırma yapıyo bir de d ye direk atılmıyo. 3 e sonra d ye atıyorum.)

Üst Alt