Gocomma Roidmi 2S Bluetooth V4.2 Transmitterli Araç Şarjı

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
Selam Arkadaşlar,

Aracımda bluetooth sistemi kullandıkça, bizimkilerin çok hoşuna gidiyordu :sirin: Ve Gearbest tarafından reklamı bolca yapılan Gocomma araç şarjını babamın arabası için aldım, birçok arkadaşımla yorumladık, almayı düşünenler de vardı, umarım paylaşımım az da olsa ürün hakkında bilgi verir.

Ürün şık tasarlanmış ve oldukça işlevsel. Başlıca özelliklerinden bahsedecek olursam;

Öncelikli görevi olan USB şarj etmede başarılı ve 2.4 amper gücü ile herhangi iki cihazı oldukça hızlı şarj edebiliyorsunuz.

Diğer fonksiyonlarından biri ise telefondaki müzikleri araç radyosuna aktarmak ve bunu başarıyla gerçekleştirdi. Bu fonksiyonu kullanmak için ise yapmanız gereken; Google Play veya App Store'dan "Roidmi" isimli uygulamayı telefonunuza indirmektir. Akabinde, telefonunuzdan Bluetooth'u aktif hale getirip "Roidmi Music Blue" isimli cihazla eşleştirmeniz gerekiyor. Sonra radyodan boş bir frekans bulup, telefondaki uygulamaya "Varsayılan FM" frekansı yazan yere bulduğunuz bu boş frekansı girmeniz gerekiyor.

Bu eşleştirmeler vs bittikten sonra, telefonunuzdan açacağınız herhangi bir müzik; Bluetooth aracılığı ile çakmaklığa, çakmaklıktan da FM yayını ile radyonuza aktarılmış oluyor.

En önemli ve aranan özelliklerinden biri olan "Hands-Free" ise yine aynı mantıkla arama yaptığınızda veya arandığınızda, ayarlanmış olan radyo frekansı vasıtasıyla ve Gocommo üstündeki mikrofon aracılığı ile telefon görüşmeleri yapabiliyorsunuz. Telefonla konuşurken hoparlör sesi çok açıksa görüşme yaptığınız kişi kendi sesini duyabiliyor ve bu da kabus :icon_rabbit: Bu sebeple sesi çok açmamanızı öneriyorum. Telefon görüşmesinde ses kalitesi mikrofonun yerine göre değişebilir çünkü bizim duyduğumuz seste hiçbir sorun yoktu ama bizim sesimiz karşı tarafa giderken ses daha zayıftı. Sonuç olarak, fonksiyonlarını düşününce fiyatına göre başarılı bir cihaz olduğunu söyleyebilirim.

Ürün teknik speklerini aşağıda sizinle paylaşıyorum.

Ürün Tanımı :
Gocomma Roidmi 2S Bluetooth V4.2 Transmitterli Araç Şarjı - SİYAH
Ürün Linki : http://www.gearbest.com/car-charger/pp_483877.html?wid=21
Promosyon Linki : http://www.gearbest.com/promotion-gocomma-roidmi-2s-special-1030.html
Teknik Özellikler :

Ürün Ağırlığı : 37g
Ürün Boyutları : (B x G x Y): 5.60 x 2.60 x 2.60 cm
Renk Seçenekleri : Siyah.
Başlıca Uyumlu Çalıştığı Cihazlar: Digital Cameras, Ipad Mini, iPhone 4/4s/iPod/iPad 2/The New iPad, iPhone 4/4s/iPod/iPad 2/The Nwe iPad, iPhone 5/5S,Laptop Computers,MP3,MP4,Phones,Samsung Phones
Giriş ( Araç Şarjı ): 12 - 24V
Çıkış ( Araç Şarjı ): 5V 2.4A

*Geri plandaki sesi kesmesi ve 2li girişiyle hızlı şarj etme özelliğine de sahip.

Paket İçeriği : 1 x Gocomma Roidmi 2S Car Araç Şarjı, 1 x İngilizce Kullanım Kılavuzu

Oldukça şık gelen ambalaj ve araç şarjının fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Ürünü almak isteyen arkadaşlarım çakmaklık tipine iyi bakmalıdır. Zira, ürün sadece halka şeklindeki çakmaklıklarla uyumludur, diğer klasik tipe uygun değildir, aşağıda görseli sizlerle paylaşıyorum daha net anlayabilirsiniz.

M_Özyürek

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
Özyürek
Aracınızın Markası
Vw
Aracınızın Modeli
Golf 6
Mesleğiniz
Sigorta Acentesi
Gayet güzel bir inceleme, eksi ve artıları belirtilmiş, kullanımı tarif edilmiş... Ellerine sağlık. :)

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
İsim
Metin
Soyisim
AKBAL
Tebrik ederim. Boyle seylerle ugrasacagina babaninda arabayi yenileyin bence :dil:

Servet 41

vwTürk Üyesi
İsim
Servet Aydın
Soyisim
Aydın
Ürünü satan bu kadar teknik bilgiye sahip mi acep? Sanmam. Teşekkürler Özlem

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
Tebrik ederim. Boyle seylerle ugrasacagina babaninda arabayi yenileyin bence :dil:
İnsallah Metin Hocam en kisa surede, cunku arabanin her yeri problem, ben hayatimda boyle birsey gormedim, duymadim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ozlem1

vwTürk Üyesi
İsim
Ozlem
Soyisim
Kaya
Ürünü satan bu kadar teknik bilgiye sahip mi acep? Sanmam. Teşekkürler Özlem
Tesekkur ederim Servet Abi, teknolojik urunler ve arabalar her zaman incelemeye deger.

Sizinki ne zaman gelecek ?

Servet 41

vwTürk Üyesi
İsim
Servet Aydın
Soyisim
Aydın
Tesekkur ederim Servet Abi, teknolojik urunler ve arabalar her zaman incelemeye deger.

Sizinki ne zaman gelecek ?

Sanırım 10 güne kadar gelir. Tahmin ettiğim gibi mikrofon konumu sıkıntı çakmak yuvasından dolayı. Emmi ile naklen test yaptığımız vakit belli oldu. Bende montaj yapacağım yer şoför mahalli üst bölüm olacağı için sıkıntı minimuma inecektir

Üst Alt