Fiat Linea Hız Sabitleyici Montajı ( Peugeot Kolu İle )

mehmettutgun

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
TUTGUN
Merhaba,

Hazır kol gönderebilirim ? ECU gireceğiniz pinlerin şemasıyla. ;)
Murat Bey,

Kol tarafında hız limitleyicili olanlarda 8 pin var, limitleme olmayanlarda 6 pin var. 6 pinli limitleyicisiz için konuşursak, kol tarafında bu 6 pinden hız artırma(+), hız azaltma (-), devam ettirme (res), açma-kapatma (on/off) ve 12 volt hangi pin ?

Eğer bunları söyleyemem derseniz elimde kol olduğu halde sizden bir adet kol alalım. Başka çözüm kalmıyor çünkü.

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Murat Bey,

Kol tarafında hız limitleyicili olanlarda 8 pin var, limitleme olmayanlarda 6 pin var. 6 pinli limitleyicisiz için konuşursak, kol tarafında bu 6 pinden hız artırma(+), hız azaltma (-), devam ettirme (res), açma-kapatma (on/off) ve 12 volt hangi pin ?

Eğer bunları söyleyemem derseniz elimde kol olduğu halde sizden bir adet kol alalım. Başka çözüm kalmıyor çünkü.
Özelden yazdım Mehmet bey, ;) Telaş yapmayın..

aaeerr

vwTürk Üyesi
İsim
Buğra
Soyisim
Özkul
Sayın @Matchmaker hocam merhabalar aranıza yeni katıldım. Googledan araştırma yaparken konunuza denk geldim. Bu konuyu okuduktan sonra Linea aracım için hemen sizdeki CC kolundan sipariş ettim ancak henüz elime ulaşmadı. Hocam kolun içindeki gerekli değişikliği nasıl yapıyoruz ? İsterseniz buradan isterseniz özelden paylaşabilir misiniz ? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Aynı soruyu bende soracaktım banada özelden yazabilirmisiniz? hasanaliakpnar@gmail.com
Sayın @Matchmaker hocam merhabalar aranıza yeni katıldım. Googledan araştırma yaparken konunuza denk geldim. Bu konuyu okuduktan sonra Linea aracım için hemen sizdeki CC kolundan sipariş ettim ancak henüz elime ulaşmadı. Hocam kolun içindeki gerekli değişikliği nasıl yapıyoruz ? İsterseniz buradan isterseniz özelden paylaşabilir misiniz ? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Sayın, @aaeerr aramıza hoş geldiniz.

Arkadaşlar lütfen beni yanlış anlamayın. Kol içerisindeki değişikliği açıklamam mümkün değil. Çünkü bu işi öğrendiğim kişiye söz verdim. Bu kişi bu işten evine ekmek götürüyor. Başka platformlarda açıklayan insanlar illaki vardır. En azından ben sözümü tutacağım. Ha isteyen olursa numarasını vereyim kendisinden müsade alın sorun veya cüzi bir ücret karşılığı yaptırın.

Saygılarımla.

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Size özelden yazdım ;)

Üst Alt