• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Fabia'm

zinarturgut

vwTürk Üyesi
Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Maaşallah'ı var. Bir aralar kiralayıp binmiştim aynısına. Hakikaten çok güzel araç... İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

safadilek

vwTürk Üyesi
Arkadaşlar çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.O kadar iyi dileğe maşallaha rağmen aksilik bu ya dün öğleden sonra bir aracın arkasından girdim.Daldırmışım farketmedim durduğunu öndeki aracın uyandığımda çok geç oldu :( ön tampon yerinden oynadı far ayakları kırıldı panjur gitti radyatör geriye doğru gelmiş biraz sanayiye bıraktım yapılcak artık.Resim eklemicem sizin aklnızda yinebu resimler kalsın ;)

Halil Kara

vwTürk Üyesi
Safa'cım maşallah, çok tatlı olmuş, güle güle kazasız belasız kullanman dileği ile...

mustafagokay

vwTürk Üyesi
Eline, emeğine sağlık...

Sade ve şık olmuş gerçekten ...

Orjinaline sadık kalınarak ustaca yapılan modifiyeler aracın değerini gerçekten arttırıyor...

Fakat, sol arka kapının boyalı olduğu açıkca kendini belli ediyor... Araban için nazar boncuğu olmuş :)

06onur

vwTürk Üyesi
mAŞALLAH 4 4LÜK. İmkansız ama tekerine taş değmesin.

REC

vwTürk Üyesi
Maşallah, çok güzel, güle güle kullanın...

Edit: Geçmiş olsun :( (Sonradan okudum)

safadilek

vwTürk Üyesi
arabada ne varsa söküldü tamponlar yalan oldu hurda olması az kalmıştı dağıldı yani anlayacağınız yukarda da yazmıştım.Kaza bu geliyorum demiyo önemli olan cana gelmesin

karapisik

vwTürk Üyesi
maşşalah alah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin aynısından bizde vardı mpı sadece motor sesi batırıyo arabayı gercekten hos olmus ...

tan

vwTürk Üyesi
fabia'n çok güzel olmuş....tebrikler.

attention

vwTürk Üyesi
Geçmiş olsun umarım fazla bir hasar yoktur ve eskisinden güzel olur

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Hocam geçmiş olsun aracın çok güzel olmuş ama yazık olmuş aman daha dikkat aracın başına biri geçipte güzel olmuş yakışmış diyenlere maşallah dedirttir ben 5 kere nazar değidirdim 5 i de güzelmiş deyipte maşallah demeyenlerden...

yılmaz7

vwTürk Üyesi
egsoz ucu daha başarılı takılabilir bence .. bide voglant lar sertti bende siz umarım konforlusunuzdur

hetepe

vwTürk Üyesi
Ön arka tampon çıta iptali çok güzel olmuş, jant modeli&boyutu ve yay çalışması amacına ulaşmış.
Güle güle kullanın, maaşallah...
___Geçmiş olsun, cana gelmesin____

Son düzenleme:
Üst Alt