• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Expertiz Tavsiyesi

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Merhaba arkadaşlar bugün Abime araba aldık tavsiye üzerine expertiz yaptırmak üzere Ankara Erciyes Sitesinde ana cadde üzerinde Erkaya Otomotiv'e gittik.
Önce motor şanzıman yürüyen aksam vs. çok detaylı bir şekilde kontrol yapıldı sonra kaporta boya kontrolü yapıldı ancak böyle bir kontrol görmedim dokunmadıkları bakmadıkları yer kalmamıştı araç sahibi iki parçada boya var demişti oysaki üçüncü bir parça da boyalı çıktı (elinde başka bir yere yaptırdığı expertiz raporunda iki parça işaretlenmişti) boya ölçer cihazı üçüncü parçayı normal mikronda göstermesine rağmen ustanın gözünden ve elinden kaçmadı aracın sahibi hayretler içerisinde kaldı ve özür dilemek zorunda kaldı.
Bu kadar detaylı expertiz yapan başka bir yer görmedim aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum herkese tavsiyemdir...

Merak edenler için expertiz ücreti 150 tl ödedik

sevgiyle kalın :)

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
furkan
Soyisim
bakırel
Marka:
Meslek:
Aklım da bulunsun araba araken bir anda kendimi hiç görmediğim gitmediğim şehirler de buluyorum 😊 .

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

T4Driver

vwTürk Üyesi
İsim
Yasin
Soyisim
Çakıcı
Marka:
Meslek:
Merhaba arkadaşlar bugün Abime araba aldık tavsiye üzerine expertiz yaptırmak üzere Ankara Erciyes Sitesinde ana cadde üzerinde Erkaya Otomotiv'e gittik.
Önce motor şanzıman yürüyen aksam vs. çok detaylı bir şekilde kontrol yapıldı sonra kaporta boya kontrolü yapıldı ancak böyle bir kontrol görmedim dokunmadıkları bakmadıkları yer kalmamıştı araç sahibi iki parçada boya var demişti oysaki üçüncü bir parça da boyalı çıktı (elinde başka bir yere yaptırdığı expertiz raporunda iki parça işaretlenmişti) boya ölçer cihazı üçüncü parçayı normal mikronda göstermesine rağmen ustanın gözünden ve elinden kaçmadı aracın sahibi hayretler içerisinde kaldı ve özür dilemek zorunda kaldı.
Bu kadar detaylı expertiz yapan başka bir yer görmedim aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiklerini düşünüyorum herkese tavsiyemdir...

Merak edenler için expertiz ücreti 150 tl ödedik

sevgiyle kalın :)
Son 2 aracı satarken orda ekspertiz yaptılar çok detaylı bakıyolar biz baktırmadan alıyoz harici bişey çıkmıyo :D

okaykay_1

vwTürk Üyesi
İsim
okay
Soyisim
kaygusuz
Marka:
Meslek:
hayırlı olsun ne aldınız abi :)

zekidinc55

1
vwTürk Üyesi
İsim
ZEKERİYA
Soyisim
DİNÇ
Bende aracımı alırken erkaya'ra ekpertiz yaptırdım. Çok titizler
Şaseleri kontrol için aracı lifte kaldırıyorlar. Alttan kaynak olup olmadığına bakıyorlar. Aynı zamanda boshcar servisi olarakta hizmet veriyorlar. Bir sokak altta Yahya usta var orada da mekanigine baktırıp araç tekizse her iki yerinde verdiği bilgiye güvenerek aracı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

06Aytar06

VWTURK Gold Member
İsim
alper
Soyisim
aytar
Marka:
Meslek:
Abi alırken 2 kez satarken 3 kez ekspertiz yaptırdım kesinlikle hakkediyor lar aldıkları parayı...

rene

vwTürk Üyesi
İsim
Eren
Soyisim
K
Marka:
Meslek:
Mercedesi alırken code ekspertiz diye bir yere göstermiştik pendikte 150 tl dyno dahil çok memnun kaldık muhtelif yerlerde şubeleri var...

Jetta yı alırken otorapor diye bir yere gösterdim fiyatlar fahiş 350tl dyno hariç dyno dahil 450 500 gidiyor...yaptırılan işlemdende hiç memnun kalmadım adamlar değişen boya demeye korkuyor vernik bile olsa işlemli yazıyor ya kardeşim işlemlide değiştimi boyandımı yandımı yıkıldımı ne oldu ustayı kenara çekip işlemli yazdıklarının boya olduğunu söyletmiştim tam bir rezillikti malesef o zaman sakaryada tekti şimdi kapısının önünden geçmem yeni ve iyi ve fiyatı uygun yerler açıldı.

Yaygınlaşmasından çok memnunum çok faydalı bir hizmet.

Üst Alt