ENJEKSIYON 'LU DOĞAN A RÖLELİ KESİCI (EGZOZ PATLATMASI ICIN) YARDIMMM

furkan4141

vwTürk Üyesi
İsim
FURKAN
Soyisim
DEĞER
Selamun aleykum 1999 dogan slx 1.6ie enjeksiyonlu orjinal kesicili arabamiza kesicide sirf egzoz patlatmasi icin olurmu roleli kesici egzoz patlatirmi enjeksiyonlu ya roleli kesici olurmu yatdimci olursaniz ...
SIMDIDEN TEŞEKKÜR EDERİM. :icon_weelchairbb:

buzel

vwTürk Üyesi
İsim
Burak
Soyisim
UZEL
Aracınızın Markası
VW
Aracınızın Modeli
Bora
Mesleğiniz
Bilgisayar Mühendisi
İsim Soyisim
Burak UZEL
Furkan kardeşim,
Bu tarz şeyler güzel gibi görünse de çevreye verdiği rahatsızlık çok fazla. Bu tarz şeylerden kaçınmanı öneririm. Zira bu tarz birşeyle rahatsız olan herkesin hakkına girmiş olursun, ki o insanlardan helallik istemen lazım. Yolda giderken bu tarz bir sesle rahatsız ettiğin insanların hangisini tekrar bulup hangisinden helallik isteyebilirsin. yiyebileceğin trafik cezasından, muayeneden geçememe durumundan hiç bahsetmiyorum bile.

Ben şahsen, trafikte ne tür hata yaparsa yapsın hiç bir sürücüye kızmam, olur derim dalgınlık derim, yorgundur, kafası meşguldur fark edememiştir derim. Lakin bu tarz bilerek egzostan aşırı ses çıkaranlara, müzik son ses gezip milleti rahatsız edenlere hiç tahammülüm yoktur.

Umarım böyle birşey yapmazsın da kimsenin hakkına girmezsin.
Forumdan daha farklı konularda yararlanman dileğiyle...

nurigökay

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
İsim
nuri
Soyisim
gökay
Ne olcak ki egzos patlatinca gereksiz şeyler bence yapma vazgeç

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
FURKAN
Soyisim
BAKIREL
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Bobinden distribütöre gelen buji kablosuna kesici bağlanıyor ateşleme düzensiz olunca motor çiğ yakıt atıyor bu yakıtta manifoltta patlıyor

furkan4141

vwTürk Üyesi
İsim
FURKAN
Soyisim
DEĞER
Abiler (buzel) nickli abi bende birebir senin gibi ayniyim zaten ben bunu mahalle arasi sokak vs gibi yerlerde yapmicam yapmamda zaten bos alanlarda falan yapmak icin yoksa egzozda taktirsam asla mahalle arasi kimseyi rahatsiz efecek yerlerde yapmam zaten hefes

furkan4141

vwTürk Üyesi
İsim
FURKAN
Soyisim
DEĞER
Uluturk abi o nu biliyom sanayidr hemeb yapıyorlarda duz motorlarda patlatiyor bu bizdeki dogan 99 modrl enjeksiyonlu orjinal kesicili ama ben roleli taktirip patlatma olayini istiyorum sirf patlatmasi icin kesici icin degil ama enjeksiyonlu da patlatmaz dediler bende bi foruma sorayim dedim

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Aferim çok güzel şeylerle uğraşıyorsunuz. Bunlara kafanızı yorana kadar "aracımı nasıl az yaktırabilirim" diye yorsaydınız şimdiye bir üst segment araca geçmiştiniz... Bu tarz şeyler çevreyi çok rahatsız ediyor yol yakınken dönün...

Matchmaker

Forum Sorumlusu
İsim
murat
Soyisim
sagdas
Furkan kardeşim,
Bu tarz şeyler güzel gibi görünse de çevreye verdiği rahatsızlık çok fazla. Bu tarz şeylerden kaçınmanı öneririm. Zira bu tarz birşeyle rahatsız olan herkesin hakkına girmiş olursun, ki o insanlardan helallik istemen lazım. Yolda giderken bu tarz bir sesle rahatsız ettiğin insanların hangisini tekrar bulup hangisinden helallik isteyebilirsin. yiyebileceğin trafik cezasından, muayeneden geçememe durumundan hiç bahsetmiyorum bile.

Ben şahsen, trafikte ne tür hata yaparsa yapsın hiç bir sürücüye kızmam, olur derim dalgınlık derim, yorgundur, kafası meşguldur fark edememiştir derim. Lakin bu tarz bilerek egzostan aşırı ses çıkaranlara, müzik son ses gezip milleti rahatsız edenlere hiç tahammülüm yoktur.

Umarım böyle birşey yapmazsın da kimsenin hakkına girmezsin.
Forumdan daha farklı konularda yararlanman dileğiyle...
Kesinlikle katılıyorum. Kul hakkına girmektir bu yapılan. Tebrik ederim. ;)

furkan4141

vwTürk Üyesi
İsim
FURKAN
Soyisim
DEĞER
Abi çevreyi rahatsiz edecek yerlerde kullanmicam ki zqten . Bir ust segmentlede zaten gozum yok birde vw transporter var bizde ama onun yeri ayri

ULuTÜRK-58

vwTürk Üyesi
İsim
FURKAN
Soyisim
BAKIREL
Aracınızın Markası
VOLKSWAGEN
Aracınızın Modeli
BORA
Mesleğiniz
MÜHENDİS
İsim Soyisim
FURKAN BAKIREL
Yapabilirsen bana da anlat bakalım nasıl yapılırmis.

Ö_Mer_T

vwTürk Üyesi
İsim
Ömer
Soyisim
TÜRKŞANLI
Puntoya da yapılır mı.......!!!!!! 😂😂😂😂😂😂😂

furkan4141

vwTürk Üyesi
İsim
FURKAN
Soyisim
DEĞER
Enjeksiyon lulara oluyormuş ama emin degilim yaptirip deneyecem artık

boracomf

vwTürk Üyesi
İsim
Hasan
Soyisim
DLY
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 1.8t-2.0tdi
Mesleğiniz
Serbest
O sesle küçük bir çocuğu korkutup ağlatabilirsiniz, herkesin eşit haklara sahip olduğunu saygının da karşılıklı olduğunu anlamadan bizden hiçbirşey olmayacak

N

NECBEY

Guest
Selamun aleykum 1999 dogan slx 1.6ie enjeksiyonlu orjinal kesicili arabamiza kesicide sirf egzoz patlatmasi icin olurmu roleli kesici egzoz patlatirmi enjeksiyonlu ya roleli kesici olurmu yatdimci olursaniz ...
SIMDIDEN TEŞEKKÜR EDERİM. :icon_weelchairbb:
Çevre ve insan sağlığına rahatsızlık ve zarar verebilecek konuların Forum ortamında paylaşılmaması gerektiği hatırlatılır. Benzeri paylaşımlarda bulunmanız durumunda forum kuralları uygulanır bilginize...

Üst Alt