• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

En iyi Çevrimiçi Etka Sitesi ''Parça Numarası Yazmaya Gerek Yok'' A'dan Z'ye

vw061

VWTURK Gold Member
İsim
A. Metin
Soyisim
ÜÇÜNCÜ
Marka:
Meslek:
Merhaba arkadaşlar. Elimden geldiği kadarıyla Türkçe sözcükler kullanmaya gayret ediyorum. ''Online'' çevrimiçi, link ''bağlantı'' gibi. Bu alışkanlığı foruma da kazandırabilirsek ne mutlu bize :) Gel gelelim asıl konumuza:

Aşağıdaki internet sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. Adamlar tüm modelleri kategori şeklinde sıralamışlar. Aynı şekilde motor bileşenleri ve diğer donanımlar da tek tek kategori halinde sıralanmış. En son 9-10 yıl önce forumda benzer bir paylaşımda bulunmuştum ama o paylaşımımda etka'yı parça parça indiriyorduk, zaten şu an aktif de değil.

https://volkswagen.7zap.com/en/rdw/

Bir başka internet sayfasını da aşağıdaki bağlantıda belirttim. Fakat aşağıdaki bağlantıya girdiğinizde detaylı bir parça bulmak isterseniz parça numarasını bilmeniz gerekiyor.
Siteye birçok kere girmeme rağmen sol taraftaki alana şasi numarasını yazmaya üşendim. Ruhsat elinizde ise deneyebilirsiniz, belki aracın GBT'sini çıkartabilirsiniz:) Bol şans

http://www.oemepc.com/vw/main_group/markt/ZA/modell/GOCI/year/1999/drive_standart/276/hauptgruppen/1234567890/lang/e

Unutmadan: Parça numarasında fotoğraf simgesi olan yere tıklarsanız ürüne ait orijinal fotoğrafı da gösteriyor. ''Bazı parçalarda fotoğraf makinesi simgesi var''

NECBEY

Yönetici
Administrator
İsim
Necdet
Soyisim
TUZKAN
Eline sağlık Metin tüm üyelerimiz için faydalı bir paylaşım olmuş konuyu olması gereken yere yani ''Dokümanlar'' bölümüne taşıdım :)

invariant

vwTürk Üyesi
İsim
Recep
Soyisim
YILMAZ
Marka:
Meslek:
emeğinize elinize sağlık çok faydalı paylaşım

Üst Alt