Efsane Yeniden! Porsche Targa!

spawnie

vwTürk Üyesi
İsim
spawnie
Soyisim
spali

RUF has announced plans to build a modern day version of the iconic 1967 Porsche 911 Targa.

Drawing inspiration from the past, the Roadster features a retro roll bar, a two-piece roof (made from carbon fiber), and a canvas rear section with a three-layer polyglass window.

Power is provided by a six-cylinder boxer engine which produces 294 kW (400 PS /394 hp) or 412 kW (560 PS / 553 hp) in turbo guise. A six-speed manual transmission is standard, but a double-clutch gearbox and all-wheel drive are optional.

Available next year, the RUF Roadster will be priced from €195,000 ($274,705 USD / £171,210).

Read more: http://www.worldcarfans.com/110101529023/ruf-roadster-announced---tribute-to-1967-targa#ixzz12pJh0vRf

kado

vwTürk Üyesi
İsim
Kadir
Soyisim
OK
çok güzel be !

yakuzz

vwTürk Üyesi
İsim
mustafa
Soyisim
koçak
Targa tip kasalar benim gibilerin hayallerindeki porschelere çok daha uygun. Genelde sakin kullanan, açık havada, açık tavanla gezmekten hazzeden, illa kapacanaksa da cam bir tavanla kapanan ve bu şekilde arabayı basıklaştırmayan, karartmayan kasalar bunlar..

Zaten spor araçları yarışmak için değil, arada sırada takılmak için alan kullanıcıların genel tercihide roadster, targa ve tam açık cabrio versiyonlar oluyor. Hard top yada sabit tavan modellerini tercih edenler araca bakamayacaklarını düşünenler.

İlk nfs porsche unleashde aşık olmuştum bu arabaya. Hatta arada alırdım bunu free sürüşte normandiya yollarında gezerdim. Eskisine zaten hastaydım, buna bakıncada ateşle birlikte yutkunma güçlüğü başlayıverdi..

musatti

vwTürk Üyesi
İsim
NİHAT
Soyisim
elcik
porsche targa 4 modeli need for speed hot pursuit 2010 da var.gerçekten güzel araba.

*ZaFeR*

vwTürk Üyesi
İsim
Zafer
Soyisim
.....
eski modeli Nfs Porsche Unleshead oyununda var güzel araç özellikle o güne kadar porsche nin tüm modelleri bu oyunda var meraklıları indirip oynayabilir.

63owen63

vwTürk Üyesi
İsim
MEHMET AYTAR
Soyisim
MEHMET AYTAR
unleashed çok güzeldi be ! Targa da fenalarda

lunaworks

vwTürk Üyesi
İsim
Emre
Bir yandan ağzımın suyu akarak heyecanla, diğer yandan da dişlerim birbirine vurarak endişeyle binerim.
5 metrede hızlı kalkmaya çalışan, sert frenle durmaya çalışan biri, ya duramazsa?

Üst Alt