• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

DOGUSDAN ALINIP 6 SAAT ICINDE EVRIM GECIREN A6..

yesil28

vwTürk Üyesi
Bu araca MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH demekten başka birşey gelmiyor aklıma Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin inş...

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Sami süper süper süper maşallah :)

SAmi çok hoş olmuş gerçekten güle güle kullanın. :tebrik:
Ceza için ise üzgünüm, talihsiz bir durum. :(
Bu kaliperlere Audi yazısını nasıl yazdılar yahu, kalıbı falan mı var :dusun:
Senin jantlara tekrar el atman gerekecek bunun için :S

ibozum

VWTURK Gold Member
Usta gerçekten çok ince ve güzel bir işçilik çıkarmış kusursuz olmuş diyebiliriz.. Maşallah diyorum daha da ne denir bilmiyorum bu araca :)

samidmrpz

vwTürk Üyesi
Metin abi janta napcaz daha :) Gerci ogun bi el attik yamultmus duzelltirdik..

Balans icin mi diyorsun ? Balansa girecek bijonlari degistirdik.. Jantla birlikte eski jantin bijonlarini takmis salak lastikci oda boyu ayni gibi gorunsede vidanin dibi farkli oyuzden sadece 4 yiv tutuyormus tehlike yani :) Jantla birlikte verilen bijonlari taktik 8 dis tutuyor.. Olmasi gereken standart 8 dis girmesiymis vidanin yuvaya.

samidmrpz

vwTürk Üyesi
Usta gerçekten çok ince ve güzel bir işçilik çıkarmış kusursuz olmuş diyebiliriz.. Maşallah diyorum daha da ne denir bilmiyorum bu araca :)
Ibrahim abi sorma ya adam saatlerce ugrasti biz direk boyayacak diye saniyorduk. Hatta 250 tl bu is icin cok diye dusunuyorduk ama adam bi basladi calismaya gormen lazim.. gece 12 de aradi bitti haberiniz olsun bende eve geciyorum diye.. Verilen para helal olsun cok temiz is yapti..

ibozum

VWTURK Gold Member
Böyle işini hakkıyla yapan, özenerek baştan savma olmayan bir usta için gerçekten değer.. Dediğin gibi 250TL başta çok, bana dese yuh oha felan derim ama sonunda böyle bir eser çıkıyorsa helali hoş olsun ellerine sağlık demek düşüyor.. :)

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Metin abi janta napcaz daha :) Gerci ogun bi el attik yamultmus duzelltirdik..

Balans icin mi diyorsun ? Balansa girecek bijonlari degistirdik.. Jantla birlikte eski jantin bijonlarini takmis salak lastikci oda boyu ayni gibi gorunsede vidanin dibi farkli oyuzden sadece 4 yiv tutuyormus tehlike yani :) Jantla birlikte verilen bijonlari taktik 8 dis tutuyor.. Olmasi gereken standart 8 dis girmesiymis vidanin yuvaya.
Aslında Gökhandan yaptığım alıntıdan sonra kaliperi boyandığında işçiliğin görülebilmesi için jantları değiştirmesi gereken kişinin Gökan olduğunu belirtmiştim :)

FameNeS

VWTURK Gold Member
kaliperler şahane olmuş bende boyamak istiyordum ama sanırım sadece boya ile olacak iş değil. zımpara şart sanırım:S

samidmrpz

vwTürk Üyesi
Ya bu adam gıbı zımparalamana gerek yok bız yuzeyı duzlestırdık tamamen cunku yazı yapıstırdık obur turlu olmazdı.

Normal kalıperlerı bı tınerle sılıp astar boya yaparsan olur. Benım fiestanınkıler oyleydı sanırım.

FameNeS

VWTURK Gold Member
hmmm peki ozaman girişelim bir hafta sonu :D

samidmrpz

vwTürk Üyesi
Doğru bir paylaşım değil ama yinede merak edenler için 19" jantla bu oldu enson :)

[video=youtube;6NWXwv32sBs]http://www.youtube.com/watch?v=6NWXwv32sBs&context=C3d51e43ADOEgsToPDskIb1UdHrJByHpK9r6zNFF9W[/video]

istmetin

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
kazasız belasız... maşallah çok güzel araç... jantlar gerçekten çok yakışmış...

sait_32

vwTürk Üyesi
Doğru bir paylaşım değil ama yinede merak edenler için 19" jantla bu oldu enson :)

[video=youtube;6NWXwv32sBs]http://www.youtube.com/watch?v=6NWXwv32sBs&context=C3d51e43ADOEgsToPDskIb1UdHrJByHpK9r6zNFF9W[/video]
Kazasiz belasiz iyi gunlerde kullanin insallah,masallah çok guzel olmus son hali :duaci:

Benim eski patronumla otobanda giderken (etrafa bakiyorum guzel manzaraya) bir ara baktim kahkaha atiyor megerse patron hiz manyagiymis :)

Bak bak kacla gidiyoruz 220 km gordum agzim acik kaldi normal bir arabanin 120 kmsi gibi sarsintisiz gidiyorduk agzim acik kalmisti :)

Gelecek bir iki yil icinde bizde almayi dusunuyoruz nasip kismet artik :duaci:

srkn

vwTürk Üyesi
süper... güle güle kullan. film olayına üzüldüm. heralde orjinal jantları olsaydı kanatları açardınız artık:)

Üst Alt