DOGUSDAN ALINIP 6 SAAT ICINDE EVRIM GECIREN A6..

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Hayırlı olsun Sami.A6 larda indirim var 2 tanede biz aldık kaça verdiler size bide yanında 2.0 highline passat aldık bayağı uyguna geldi passatta boşta vardı bı tane passat kaçırmayalım dedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Abi indirim olduğunu niye söylemiyorsunuz ya birkaç tane de ben alırdım, konu komşuya eşe dosta hediye ederdik olmazsa :dil:
Abi ne dediğinin farkında mısın yaa, indirim vardı 2 tane A6 aldık, Passat uyguna gelince bide 2.0 Passat aldık. :D
Abi 2 alana 1 bedava falan yok muydu yaaa :D
İşin şakası Allah bin bereket versin, sizin gibi güzel ağabeylere dava çok versin. :)

samidmrpz

vwTürk Üyesi
Gökhan adamda para var kardesım :) Ama nedense ondakı para bızdekınde hıc benzemıyor ..Demek Gecelerı kendı kendıne cogalıyor mubarek :)

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Gökhan adamda para var kardesım :) Ama nedense ondakı para bızdekınde hıc benzemıyor ..Demek Gecelerı kendı kendıne cogalıyor mubarek :)
Burak abiyi kaçırsam mı diye düşündüm birden :dusun:

samidmrpz

vwTürk Üyesi
APP plaka lazım kalitelisinden :)

Birinde buldumda 200 tl dedi. Plaka altlığı ile birlikte 350 tutuyor. Hoooh dedim ya bian..

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
APP plaka lazım kalitelisinden :)

Birinde buldumda 200 tl dedi. Plaka altlığı ile birlikte 350 tutuyor. Hoooh dedim ya bian..
Sami A6 bu yaa, Borayı 3 TL'ya yıkattığım yıkamacı artık 10 TL'dan aşağı almıor yaa, neymiş de Audi'ymiş. Sizinki A6 birader alışacaksınız artık. Bu arabayla korna bile çalsan para isteyebilirler haberin olsun :D

samidmrpz

vwTürk Üyesi
Bahşiş dağıtmaktan bi hos olduk bugun ya.. Arabanın hayırı uğuru olsun diye dokunana ateşledik..

A6 ya kuzen bincek aga o taksın :) Ben fiestaya yapcam ikimiz aynı anda yaptırcaz..

Araba şirketten alındı bundan sonraki yapılacaklar harçlıktan..

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Ben hala Burak abiyi kaçırmakta ısrarlıyım ya, benim gibi bikaç tane daha babayiğit bulursam bu gece bile kaldırabiliriz Burak agayı
:D :D :D

samidmrpz

vwTürk Üyesi
Adam Caravelle ile 6 korumalı geziyor biz neyden bahsediyoruz :)

kafo

VWTURK Gold Member
Sami hayırlısı olsun güzel gunlerde kullanın :)

metinmb407

1
VWTURK Gold Member
Bahşiş dağıtmaktan bi hos olduk bugun ya.. Arabanın hayırı uğuru olsun diye dokunana ateşledik..

A6 ya kuzen bincek aga o taksın :) Ben fiestaya yapcam ikimiz aynı anda yaptırcaz..

Araba şirketten alındı bundan sonraki yapılacaklar harçlıktan..
Dokunana harçlık bakana da jant verseniz :dil: Eski jantları olabilir mesela :D

Ben hala Burak abiyi kaçırmakta ısrarlıyım ya, benim gibi bikaç tane daha babayiğit bulursam bu gece bile kaldırabiliriz Burak agayı
Yani neyden bahsediyorsun Gökan :D

qwerty06

vwTürk Üyesi
Sami güzel olmuş gerçekten , allah kaza bela vermesin .

brkdmrc08

vwTürk Üyesi
Abi indirim olduğunu niye söylemiyorsunuz ya birkaç tane de ben alırdım, konu komşuya eşe dosta hediye ederdik olmazsa :dil:
Abi ne dediğinin farkında mısın yaa, indirim vardı 2 tane A6 aldık, Passat uyguna gelince bide 2.0 Passat aldık. :D
Abi 2 alana 1 bedava falan yok muydu yaaa :D
İşin şakası Allah bin bereket versin, sizin gibi güzel ağabeylere dava çok versin. :)
Hepsini binmeye almadım ya A6 nın birini kiraya vercem birinide babama aldım, passatta zaten bulunmuyo boşta vardı onuda kaçırmak istemedim fiyatlar gerçekten çok uygun alırken kazandım ben:D Hepsi kredili ya çok borcum var çok:D:D:D

Valla sabah 7 den gece 11 e kadar eve gitmiyorum ofiste çalışıyorum bu aylar ihale ayı onlara koşturuyorum forumada çok giremiyorum.

O biraz zor:D

Sayıyı arttırdım bügün itibariyle

Dokunana harçlık bakana da jant verseniz :dil: Eski jantları olabilir mesela :D

Yani neyden bahsediyorsun Gökan :D
Sen bunlara uyma:D

ugurseyhan

vwTürk Üyesi
hayırlı uğrlu olsun güzel araç Allah nazarlardan saklasın .İşlemler hızlı olmuş ama ben jantları hiç beğenmedim malesef tavan yakışmış ama.....

nusrme@

vwTürk Üyesi
Araca söylenecek söz yok,Maşallah :)

Burak aga sanada hayırlı işler,güle güle kullanın:)
Gökhan, Burak agayı kaldırmak kolay mı yaw,hatırlıyorum da maşallah senin benim gibi kaç tane gelse o bünyeye etki edemez:D

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro

Gökhan, Burak agayı kaldırmak kolay mı yaw,hatırlıyorum da maşallah senin benim gibi kaç tane gelse o bünyeye etki edemez:D
Walla Nusret bulmak lazım şöyle en babayiğitlerden.... Anca kaldırırız :D :D :D

brkdmrc08

vwTürk Üyesi
A6 nın birini kiraya verme bana ver uymam :D
1 hafta veririm gezmen için:D

O zaman zayıftım Nusret sen şimdi gör:D

Walla Nusret bulmak lazım şöyle en babayiğitlerden.... Anca kaldırırız :D :D :D
Vinç kiralaman lazım ancal kaldırır beni:D

a4udi

Forum Sorumlusu
Aracınızın Markası
Audi
Aracınızın Modeli
A4 TDI Quattro
Burak abi Vinç varmış uygun fiyata hatta 2 vinç alınca dozer bedavaya geliyormuş değerlendirsek mi ne :dil:

Üst Alt