• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

debriyaj bilyası sorunu

onur karataş

vwTürk Üyesi
İsim
onur
Soyisim
karataş
herkese mrb foruma yeni üye oldum beni aracım vw scirocco white edition manuel aracım 62.000 de aracımda son 4-5 aydır kalkışta titreme problemi ve arabam boştayken helikopter sesine benzer bi ses geliyor debriyaja basınca geçiyor baskı balata diye düşündüm tamirciye götürdüm balata iyi durumda dedi debriyaj bilyası olabilir mi dediğimde bu kilometrede bu araç bilya dağıtmaz dedi acaba ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim

firestarter84

vwTürk Üyesi
İsim
Fatih
Soyisim
ÖZBAŞ
Baski.balatanin.iyi olduğunu nasil anladiniz? Volant balans da yapiyor olabilir. Prizdirek bilyasi veya debriyaj rulmani olabilir. Sanziman inmeden bir sey anlasilmaz.

Üst Alt