• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Climatronic Gizli Fonksiyonları

süleyman 58

vwTürk Üyesi
klimayı hız konumuna alınca sogutma sistemi devreden çıkıyomu yani klima soguk hava veriyomu

süleyman 58

vwTürk Üyesi
bozulur felan ben iyisimi hiç ugraşmıyım normal hız göstergesi yeter bana :)

kaygusuz

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
kullandım km saati ile arasında 7 km hız kadar fark oluyor. ama eksikmiydi fazlamıydı hatırlamıyorum.

FameNeS

VWTURK Gold Member
klimayı hız konumuna alınca sogutma sistemi devreden çıkıyomu yani klima soguk hava veriyomu
klimanın en son kullanıldığı şekilde devam ediyor.
problem olmaz kullanın gitsin. madem var nimetlerinden yararlanmak lazım değilmi :)
+1905
kullandım km saati ile arasında 7 km hız kadar fark oluyor. ama eksikmiydi fazlamıydı hatırlamıyorum.
gösterge 70 ile giderken klima 63 gösteriyor. bunun da muhakkak bir sebebi olmuştur.

prens

vwTürk Üyesi
Arkadaşlar yeni kasa caddy olurmu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

yusuf044

vwTürk Üyesi
Benim 2001 borada oldu 54 e kadar gidiyor hiç birini çözemedim sadece 16 da digital hız var.Oda göstergedekinden 5-6 km geriden geliyor.

akhisar

vwTürk Üyesi
Arkadaslar 2001 passat klimatronik klima acma tusu arizalandi almanyadan 2 el temiz bir tane aldim taktim fakat dis isi gostergesi bos gostermiyor farlari acincada aydinlatmasi calismiyor bunun kurulum ayarimi var acaba ben tak calistir yapmak istedim bilen arkadaslarin yardimini bekliyorum

T4Driver

vwTürk Üyesi
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama 2000 model caravelle dijital klimalı denedim fakat olmuyor . Arka ön bağımsız iki tane sıcaklık arttırma indirme var hangisine basacaz ?

Üst Alt