ÇİLEK'in SON FOTOLARI...

^^B@RB^^

vwTürk Üyesi

yavaş yavaş elime para geçtikçe birşeyler yapıyoruz... zaman içinde değişiklikleri gösteririm şimdilik bunlar var...

Oguzhan

VWTURK Gold Member
Sade ve şık bi araç.
Allah kaza bela vermesin...

^^B@RB^^

vwTürk Üyesi
Oguzhan' Alıntı:
Sade ve şık bi araç.
Allah kaza bela vermesin...
teşekkürler... yalnız çok ilginç birşey farkettim. bu araba yolda göründüğü gibi görünmüyor fotolarda. ya bana öyle geliyor ya da ben güzel kareler yakalayamıyorum. fotolara bakınca çok basit geliyor gözüme ama dışarı çıkıyorum bir anda çok kaslı durduğunu görüyorum :) neden olduğunu hala anlayamadım ama kargaya yavrusu şahin gibi gelirmiş ya bizimki de o hesap heralde :D

Oguzhan

VWTURK Gold Member
Valla bana da oluyo.Resimde sanki basitleşiyo araba,bi albenisi,ilgi çeken bi tarafı kalmamış gibi gelio:D

ooztumer

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
akşama doğru cekmeyi dene birde. (hafiften karanlık havada) dik acılardan cekme bence 2. resimdeki gibi acılar yakala bak ne kadar guzel resimler cıkacak meydana:) cok hos olmus araban. kazasız belasız kullanırsın inşallah.

ozcan

vwTürk Üyesi
barbaros, 1 yıldır görmüyordum senin arabayı, jantlar ve stoplar çok hoş olmuş, güzel günlerde kullan kazasız belasız inşallah

^^B@RB^^

vwTürk Üyesi
FFBlack' Alıntı:
akşama doğru cekmeyi dene birde. (hafiften karanlık havada) dik acılardan cekme bence 2. resimdeki gibi acılar yakala bak ne kadar guzel resimler cıkacak meydana:) cok hos olmus araban. kazasız belasız kullanırsın inşallah.
teşekkürler :) valla foto makinemde de iş yok :) diğer makinamı çaldırdım dandik lensli makinaya kaldım ama hiç yoktn iyidir :) jantları füme yaptırıp RS spoylerimi ve marşpiyellerimi taktırdıktan sonra daha iddialı fotolar çeker koyarım :) 17 inç ve 18 inç jantlı fotolarda daha başarılı çekimler yaptım ama son hali pek de güzel olmadı :) bir de tampon çıtalarını tekrar boyatayım dedim servisteki amcalar tampon altındaki panjur(ızgara)'ları da kırmızıya boyamışlar arabanın vahşiliği kaçtı onları siyaha mı boyasam yoksa plastiğe tiner sürülürse tinerle mi çıkarsam bilemedim :confused:

bak eski ızgarası böyleydi :(

^^B@RB^^

vwTürk Üyesi
ozcan' Alıntı:
barbaros, 1 yıldır görmüyordum senin arabayı, jantlar ve stoplar çok hoş olmuş, güzel günlerde kullan kazasız belasız inşallah
çok sağol özcancım :) senin gördüğünde 50 mm lik yaylar da yoktu :D

ooztumer

Ayrılmış Üye
Ayrılmış Üye
tinerle çıkartabilirsin sanırım ama bayağı uğraşman gerekir yerinde olsam servise verirdim onlar temizlerdi tekrar boya sürmeye gerek yok:) bu arada o resimdeki jantlar cok guzel durmus arabanda

^^B@RB^^

vwTürk Üyesi
FFBlack' Alıntı:
tinerle çıkartabilirsin sanırım ama bayağı uğraşman gerekir yerinde olsam servise verirdim onlar temizlerdi tekrar boya sürmeye gerek yok:) bu arada o resimdeki jantlar cok guzel durmus arabanda
1.4 arabaya 17 inç çok ağır kaldı... Ankarada çoğu arkadaşım makinanın iyi yürüdüğünü biliyo... kendi sınıfında iyi yürüyen bir arabaya 17 haksızlık gibi geldi bana... zaten arkadaşımın jantlarıydı bir süre kaldı üstünde. ben 17 de taktım show için 18 de taktım... bana bedava 17 verseler gene takmam :) gider satar hafif bir 16 alırım maximum :) ilgin için çok sağol :) olmadı servise götürürüm dediğin doğru...

metooO

vwTürk Üyesi
cok tatli..kazasiz belasiz

ADANOS

1
İl Temsilcilisi
Barbaros,camlardaki film hangi markanın hangi tonu söylermisin?Bu arada aracın çok şık güle güle kullan,allah kaza bela vermesin?

^^B@RB^^

vwTürk Üyesi
ADANOS IV' Alıntı:
Barbaros,camlardaki film hangi markanın hangi tonu söylermisin?Bu arada aracın çok şık güle güle kullan,allah kaza bela vermesin?
abicim öncelikle teşekkür ediyorum :) cam filmlerim american light black diye geçiyo yeşil özlü... ben çok beğeniyorum ve hem tatlı bir koyuluk veriyor hem de çok göze batmıyor...

AYH 77

vwTürk Üyesi
aLLah kaza beLa vermesin. çok sade ve $Ik bir araba.

ugur89

vwTürk Üyesi
ben arabaya yorum yapmıyorum zaten herşey ortada

kazasız belasız

Üst Alt