• Sevgili üyelerimiz,
    Sitemiz, bildiğiniz üzere 2003 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Kalitemizi daha ileriye taşıyabilmek adına başta teknik ekibimiz olmak üzere tüm ekibimiz'in gayretleri sayesinde sitemiz, günümüz şartlarına uygun bir şekilde yenilenmiştir tüm üyelerimize hayırlı olsun.
    Bu geçiş sürecinden sonra foruma kullancı adı ile girişlerde sorun yaşayan kullanıcılarımızın bizlere ulaşıp üyeliklerini kontrol ettirmelerini tavsiye ederiz.
    Görüş ve önerilerinizi buraya tıklayarak yazabilirsiniz. Not: Siteye yüklediğiniz resimlerinizin kalıcı olması için Sitemizin Mesaj bölümünden resim yükleme ikonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz... Yönetim.

Car Play sıkıntısı

bora

VWTURK Gold Member
İsim
N.Bora TANRIKUT
Soyisim
N.Bora Tanrıkut
Marka:
Meslek:
Merhaba,
Evvelsi hafta Ankara OEM Volkswagen Koray beyden eski nesil Discover Pro cihaz satın aldım.Cihazda tüm fonksiyonlar açık.Bu cihazı İstanbul Bahçelievlerde Vural Audio Abdullah bey'e taktırdım.Car Play'i test amacı ile iphone6 cihazımı USB'den bağladık.Fakat görüntü
alamadık.Dükkanda bulunan 4 faklı kişinin iphone cihazlarını bağladı onlar çalıştı.Sonra benim telefnumu taktık ilk önce çalıştı sonra tekrar çalışmamaya başladı.Daha sonra soket kirlidir diye soketi temizledim.Appleden aldığım yardımla cihazı sıfırladım.Hatta telefonu komple sildim ve tekrar yükledim.Fakat yine olmadı.Telefonu sonra Seat Leon'u olan arkadaşta dendim Car Play'i açtı.Bu konuyu Ender Elektronikten Metin bey'e sordum.Telefonda sıkıntı var dedi.
Bu sorun bana sıkıntı oldu.Yardımcı olabilecek bir kardeşim varsa çok sevineceğim.
Not-Daha önce araçta Composition Meidia vardı ve iphone6 sıkıntısız Car Play'i açıyordu.

entwicklung

VWTURK Gold Member
İsim
E
Soyisim
O
Marka:
Meslek:
Kabloda sorun yoktur değil mi? Orjinal apple kablosu?

bora

VWTURK Gold Member
İsim
N.Bora TANRIKUT
Soyisim
N.Bora Tanrıkut
Marka:
Meslek:
Evet orjinal kablo.

Üst Alt