• Sevgili üyelerimiz,
    Geçiş sürecinden sonra bazı üyelerimizin, profillerinde eksik bilgiler olduğu görülmektedir (yaşadığı şehir, otomobil marka, model gibi bilgiler) tüm üyelerimizin profillerini kontrol etmeleri rica olunur...
    Yeni Profil düzenlenmesi ile alakalı buraya tıklayarak Resimli anlatımı görebilirsiniz...

Caddy Otomatik Kapı Kilidi Sorunu

Adarsabaha

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Caddy
Mesleğiniz
Oto galerici
2014 Model VW Caddy Team paket aracım var
Araca vagcom kodlamayla kadran selamlama otomatik kapı kilitleme vs. kodlamalar yapılmış.
Ancak kapı kilidi yavaşladığımda (15-20 km hız aralığında) sürekli kapı kilitleniyor. Aracın konfor menüsünde otomatik kilit açma mevcut ama otomatik kilitleme mevcut değil. Sadece kilitlemeyi iptal edebilirmiyim veya kodlamaları komple nasıl silerim. Yardımcı olursanız sevinirim.

METKET VW

vwTürk Üyesi
Kapilarin birisinin switch bozuk..tek tek kontroledin..bende de oliyordu..sofor kapisi merkz kilit switch degisti duzeldi..

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fsm0

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
caddy
Aracınızın Modeli
2005
Mesleğiniz
elektrik
metket vw ye katılıyorum arka sürgülü kapı switchlerinden biri si bozuk görünüyor. 15 km ye çıkınça otomatik kilitle özelliği kapatılırsa kısmen çözüm olabilir

Gozanh

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
Volkswagen
Aracınızın Modeli
Jetta 2008
Mesleğiniz
Memur
Benim de 2008 jetta sağ ön kapı otomatik olarak kilitlenmiyor. kapının iç kısmındaki plastiği çıkarıp içerideki mekanizmayı ittirince bir süre çalışmaya başlıyor. bir süre sonra yine kilitlenmiyor. komple kilidin değişmesi mi gerekiyor?

fsm0

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
caddy
Aracınızın Modeli
2005
Mesleğiniz
elektrik
vw de neredeyse bütün modellerde kapı switch leri sorunludur.. switch lerin tepeleri sürtünmeden dolayı aşınır ve itecek yüzey kalmaz iş göremez hale gelir.

fsm0

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
caddy
Aracınızın Modeli
2005
Mesleğiniz
elektrik
switchleri değişmek gerekiyor

METKET VW

vwTürk Üyesi
Bence sofor kapisindaki switch le baslayan..bende Cinden almistim gayet memnunum..10usd almistim..
Hatta boyle 25km de altina ustune cikinca hep kapnirr acilirdi biktirmisti..avm lerde de bagaji acmak icin kontak kapatip aciuordum..fenaydi..bende arka surgulu kapi acilip kapaniyordu..hep ondan dusunurken..sofor kapisi olanindan prbm cikmisti..

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt