caddy kamyonet görünmesini twitter yazdım bilgilerinize

Voodoo

vwTürk Üyesi
Aracınızın Markası
VW Caddy Life
Aracınızın Modeli
105Bg, Otomatik
iyi şanlar ama bana göre mesele yukarıda yazılanların bilinmemesi değil. Sanki bunu onlar bilmiyormu? Amaç başka. o nedenle ben işe yarayacağını düşünmüyorum. Yüksek ihtimlade bu caddy gibi araçları binek araç olarak kullandıkları için diğer bine otomobilleri satamıyoruz, bizim dileiğimiz bir tane binek bir tane de caddy satalım anlayışıdır. Vergi algıdan gelen gelir de cabası sanırım.
Bende 2008 caddy life var. Romanyadayım ve aracım binek sınıfında. Ruhsatta binek görünüyor mesela. Yani bu işin teknikle vs ile ilgisi yok. Bun durumdan ne üteriz durumu var.

Benzer handikap durum yurtdışında getirilen telefonlar içinde geçerli.Yurtdışında kullandığım telefon türkiyede çalışssın diye şu mehur 2000 tl lik vergiyi vermem lazım. (şimdi kaç para oldu bilmiyorum) ödemezsen 120 gün sonra türkiyede kullanamıyoruz. Halbuki ben türiyede yaşayan adam değilim ki. Tatile gelip gidiyorum. ailemi görüyorum. Dönüyorum sonra. Yani ithal ettiğim devamlı olarak türkiyede kullanacağım falan yok. yılda maksimum bilemedin 1 ay. toplasan. Ama yok. Şebekede ilk görüldüğü andan itibaren 120 gün kullanımdan sonra bloke oluyor. eşime dostuma getirsem neyse. anlarım. Kaç kere yazdık ama nafile. Amaç farklı. Bu da benzer durum. Amaç tekniği falan değil. getirisi. Ne getirir ne götürü bizden kısmı. Mağduriyeti düşünen yok.

Son düzenleme:
Üst Alt