caddy 1.6 tdi otomobil ruhsatlı

lleevveenntt

vwTürk Üyesi
İsim
LEVENT YILMAZ
Soyisim
levent yılmaz
acaba bu bizden aldıkları yüzde 10 ötv yi otomobillerde olduğu gibi 1.6 motorun altında yani yüzde 37 olarak versek de iki senede bir muayene yaptırsak ve en önemlisi sürekli radara yakalanmasak ve birsürü teferruattan kurtulsak olmazmı acaba doğuş oto vermezmi istesek.

mehmetsen

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
ŞEN
Renault Kangoo'da böyle bir işlem var, otomobil olarak istersen 4-5 bin lira fazladan para verip ruhsat otomobil olarak çıkıyor.

lleevveenntt

vwTürk Üyesi
İsim
LEVENT YILMAZ
Soyisim
levent yılmaz
doblolarda filanda var ama otomobil ruhsatlı caddy hiç görmedim öyle bir imkan varsa alırken otomobil ruhsatlı alsak daha iyi olur

FreeLander

vwTürk Üyesi
İsim
FreeLander
Soyisim
FreeLander
araç fabrikadan kamyonet olarak çıkıyorsa kimse onu otomobil yapamaz. 2005den sonraki hiç bir doblo,kango,reno,citroen,pejo araçta otomobil ruhsatı yok

kadirbey

vwTürk Üyesi
İsim
kadir
Soyisim
yılmaz
yeni doblolarda panoroma diye bi model var,tip olarak aynı fakat sadece otomobil ruhsatı var.ama fiyat olarak fazla tabi.

mehmetsen

vwTürk Üyesi
İsim
Mehmet
Soyisim
ŞEN
araç fabrikadan kamyonet olarak çıkıyorsa kimse onu otomobil yapamaz. 2005den sonraki hiç bir doblo,kango,reno,citroen,pejo araçta otomobil ruhsatı yok
Kangoo almak için bayiiye git deki ben kangoo'mu otomobil ruhsatlı almak istiyorum de sana otomobil olarak satışını yapsın....(kamyonete göre ötv farkı var.)

kadirbey

vwTürk Üyesi
İsim
kadir
Soyisim
yılmaz
vw haricinde çoğu markada otomobil ruhsatıyla alınabiliyor.ben doblo panaroma alacaktım ama kamyonetten otomobile çevirmek içim 8 bin tl fark olunca vazgeçtim.

Üst Alt