Bursa da tavsiye edeceğiniz VW özel servis

ReLaX

vwTürk Üyesi
İsim
Yavuz DOĞRU
arkadaşlar mrb,

2004 bora pacific aracım var ve bakımı geldiği şu günlerde götürecek servis aramaktayım. bugüne kadar doğuş oto da bakımları yapılmıştır. oraya da götürebilirim fakat söyledikleri fiyatlarla oradan çıkamıyoruz. (200 ytl diyorlarsa bilki 300 den aşağıya ödemiyoruz).. garantisi de bittiği için tavsiye edeceğiniz özel servisler varsa yardımcı olursanız sevinirim.:6_18_5[1]:

estoril

vwTürk Üyesi
İsim
MURAT SÜRER
hep dertliyiz...

relax cım bu konuda hepimiz dertliyiz özel servislerde bir türlü istikrar olmuyor kafamıza göre ine işçilik ve dikkatli çalışan elemanlar bünyelrinde bulundurmuyorlar valla bulursanız banada haber edin bende arayıştayım...

CoCo

vwTürk Üyesi
İsim
Selçuk
Soyisim
Mustafa
bms otomatif tavsiye ederim. real karşısı shell benzinligi yanı. Bursa da en uygun fiyatları bmsde bulabilrsin. Cünkü parcaları direk olarak kendi getittiriyor.

ReLaX

vwTürk Üyesi
İsim
Yavuz DOĞRU
bms otomatif tavsiye ederim. real karşısı shell benzinligi yanı. Bursa da en uygun fiyatları bmsde bulabilrsin. Cünkü parcaları direk olarak kendi getittiriyor.
saol coco. sanırım sen gittin daha önce. nasıl işçilikleri? ben temiz problemleri çözen bir servis arıyorum.

estoril

vwTürk Üyesi
İsim
MURAT SÜRER
saol coco. sanırım sen gittin daha önce. nasıl işçilikleri? ben temiz problemleri çözen bir servis arıyorum.
relax kardeş sende herşeyi aynı anda istiyon temiz olcak ucuz olcak
problemini de bi seferde çözcek başka?daha dur biraz sebat bakalım...

oki99

vwTürk Üyesi
İsim
A.Fuat
Soyisim
avcı
yavuz bey 2 ay kadar önce denizli den İstanbul'a giderken karacabey de silindir kapak contasını yaktım ve Bursa da bir tanıdığımın aracılığı ile bir oto servisi ile tanıştım 25 yaşında bir genç ben işçiliğinden çok memnun kaldım titiz bir delikanlı çevresinde milimetrik mehmet olarak tanınıyor zaten titizliğinden belli bilgisayara yüklediği bir proğramı var o proğram sayesinde hangi aracın hangi vidasının kaç tork la sıkılacağını bulup ona göre vidayı sıkıyor.Öyle rastgele kaba kuvvetle yüklenmiyor değişik denizli de özel oto servislerinde görmediğim bir alet var elinde. arıza tespit cihazı, carbonclean cihazı falan mevcut dediğim gibi ben bu kişiyi hiç tanımadığım halde aracımı tamir ettirdim ve şimdiye kadar hiç bir şikayetim yok.Aydan Sanayi sitesinde Sağlıkoğulları oto servisi. buda real karşısıymış kartta öyle yazıyor.

ReLaX

vwTürk Üyesi
İsim
Yavuz DOĞRU
yavuz bey 2 ay kadar önce denizli den İstanbul'a giderken karacabey de silindir kapak contasını yaktım ve Bursa da bir tanıdığımın aracılığı ile bir oto servisi ile tanıştım 25 yaşında bir genç ben işçiliğinden çok memnun kaldım titiz bir delikanlı çevresinde milimetrik mehmet olarak tanınıyor zaten titizliğinden belli bilgisayara yüklediği bir proğramı var o proğram sayesinde hangi aracın hangi vidasının kaç tork la sıkılacağını bulup ona göre vidayı sıkıyor.Öyle rastgele kaba kuvvetle yüklenmiyor değişik denizli de özel oto servislerinde görmediğim bir alet var elinde. arıza tespit cihazı, carbonclean cihazı falan mevcut dediğim gibi ben bu kişiyi hiç tanımadığım halde aracımı tamir ettirdim ve şimdiye kadar hiç bir şikayetim yok.Aydan Sanayi sitesinde Sağlıkoğulları oto servisi. buda real karşısıymış kartta öyle yazıyor.
fuat abi teşekkür derim ilgine. sadece vw gruba mı bakıyorlar yoksa her türlü arabaya bakıyorlar mı? yerini anladım bi gidip bakıcam.

oki99

vwTürk Üyesi
İsim
A.Fuat
Soyisim
avcı
sanırım her türlü arabaya bakıyor antalyadan bir müşterisi var ta oradan bmv sini getiriyor.

Halil Kara

vwTürk Üyesi
İsim
Halil
Soyisim
Kara
Soykar Otomotiv
Yeni Yalova yolu 3.km no:349 Özdilek Yanı BURSA
telefon:0224 211 40 30
www.soykarotomotiv.com

yanilmiyorsam Turkiyenin en buyuk ozel servisi.3 katli kocaman bir yer.

tavsiyemdir istersen bir dene...

Son düzenleme:

ReLaX

vwTürk Üyesi
İsim
Yavuz DOĞRU
Soykar Otomotiv

saolasın. sen gittin mi hiç oraya? işçilk ve fiyatları nasıldır?

Halil Kara

vwTürk Üyesi
İsim
Halil
Soyisim
Kara
saolasın. sen gittin mi hiç oraya? işçilk ve fiyatları nasıldır?
Sana soyle bir ornek vereyim yetkili servisin 50-60 liraya sattigi 2001 passat ayna elektronik ayna kolunu 20 ytl ye satiyorlar.geliside 9 lira imis.

dikkat ediniz ayni orjinal parca.zaten yanilmiyorsam vw nin yedek parcalarini dogus otomotiv degilde baska bir firma getiriyormus diye bir bilgi aldim ne kadar dogrudur bilemiyorum.

Soykar otomotiv hakkinda herhangi bir olumsuz birsey duymadim.denemekte fayda var.isin ehli gibi gorunuyorlar ama sonradan size de mahcup olmak istemem.

eger ugrarsaniz Fatih Gunay bey e Burdur'dan Halil Kara nin arkadasiyim derseniz size biraz daha kolaylik yapabilir:dil:

ReLaX

vwTürk Üyesi
İsim
Yavuz DOĞRU
Sana soyle bir ornek vereyim yetkili servisin 50-60 liraya sattigi 2001 passat ayna elektronik ayna kolunu 20 ytl ye satiyorlar.geliside 9 lira imis.

dikkat ediniz ayni orjinal parca.zaten yanilmiyorsam vw nin yedek parcalarini dogus otomotiv degilde baska bir firma getiriyormus diye bir bilgi aldim ne kadar dogrudur bilemiyorum.

Soykar otomotiv hakkinda herhangi bir olumsuz birsey duymadim.denemekte fayda var.isin ehli gibi gorunuyorlar ama sonradan size de mahcup olmak istemem.

eger ugrarsaniz Fatih Gunay bey e Burdur'dan Halil Kara nin arkadasiyim derseniz size biraz daha kolaylik yapabilir:dil:
tamam Halil cim. denemekte fayda var dediğin gibi. Fatih bey e selamını söylerim. tekrar teşekkürler.

estoril

vwTürk Üyesi
İsim
MURAT SÜRER
aslında...

50 yüz milyonun hesabında değilsen gitçen doğuş oto ya en azından takılan parçalar yönünden aklında soru işareti kalmaz yavuz bey hemde düzenli doğuş oto bakımlı diye göğsünü gere gere söylersin

Halil Kara

vwTürk Üyesi
İsim
Halil
Soyisim
Kara
50 yüz milyonun hesabında değilsen gitçen doğuş oto ya en azından takılan parçalar yönünden aklında soru işareti kalmaz yavuz bey hemde düzenli doğuş oto bakımlı diye göğsünü gere gere söylersin
Paraniz coksa tabi ki yetkili servise gidin.
Ben gitmem artik yetkili servise epey yoldular daha fazla yolmalarini istemiyorum.

size kalmis artik.hesabinizi kendiniz yapin.
saygilar...

estoril

vwTürk Üyesi
İsim
MURAT SÜRER
Paraniz coksa tabi ki yetkili servise gidin.
Ben gitmem artik yetkili servise epey yoldular daha fazla yolmalarini istemiyorum.

size kalmis artik.hesabinizi kendiniz yapin.
saygilar...
halil kardeş mutlaka yoluyolarda bulamıyoruz ki dışarıda kafamıza göre bi yer bulsan elinde parçası olmuyo bakma bazı parçalar hakkaten doğuş oto da uygun yalnızca fazla kalmıcan işte doğuş oto fazla kaldınmı cem yılmaz ın deyimiyle o keyfe girer:zıp: işin bittimi kaç kurtar kendini

sefacan

vwTürk Üyesi
İsim
sefa
Soyisim
coşkun
İzmir yolunda carıkcılar oto var.Küçük sanayi sitesine girmeyip biraz daha düz giderseniz görürsünüz.Biz 99 model passatı 5 sene götürdük.Hiç Bir sorunla karsılasmadık ne servis ne araba nede ustalar bakımından.Su anda jettanın garantisi bitmedi ama bittiğinde de gideceğimiz yer orası tavsiye ederim.

Halil Kara

vwTürk Üyesi
İsim
Halil
Soyisim
Kara
halil kardeş mutlaka yoluyolarda bulamıyoruz ki dışarıda kafamıza göre bi yer bulsan elinde parçası olmuyo bakma bazı parçalar hakkaten doğuş oto da uygun yalnızca fazla kalmıcan işte doğuş oto fazla kaldınmı cem yılmaz ın deyimiyle o keyfe girer:zıp: işin bittimi kaç kurtar kendini
dogrudur kardes ama akdeniz bolgesinde farkli 3 tane ozel servise gittim birisi kucuk bir yer inan yetkili servisten daha titiz calisiyorlar.Denizlide bir yer var simdi epey reklam yapiyormus gibi olacagi icin ismini vermeyeyim inanin Antalyadaki yetkili servisin 1/4 u kadar ama yaptiklari ise hayran kaldim.

vw bolumunde cam motoru ile ilgili bir topik acmistim ne demek istedigimi daha rahat anlayacaksiniz.simdi benim kullandigim 2001 passatin garantisi bitti 6 aydir da herhangi bir sorun yasarsam ozel servise gidiyorum gayet memnunum.

zaten ozel servis daha titiz calismak zorunda yoksa piyasada tutunamaz.su bosch servisleride cok iyi ama bizim buralarda yok.olsa orayada giderdim.eger garantiniz bittiyse hic ugrasmayin 250 ytl ye yaptirdigim yetkili servisteki bakimin aynisini arkadasim ozel serviste 110 ytl ye yaptirdi ustelik daha kisa surede ve guler yuzle.yetkili servislerdeki asik suratli adamlara ozel servislerde hic rastlamadim...

para sizin hesap sizin ben tavsiye ediyorum gerisi size kalmis...

CoCo

vwTürk Üyesi
İsim
Selçuk
Soyisim
Mustafa
aracım 2000 model. Bms otomotivin sahibi ;Hasan abi Dogus otodan cıkıp kendine iş yeri acan birisidir. Parcaları kendisi getittiriyor. Bu yüzden uygun fiyatlar. Aracıma 7 senedir kendisi bakıyo. Hicbi sorunlada karşılaşmadım.

Muhammed Boz

vwTürk Üyesi
İsim
Muhammed Ali Boz
Soykar Otomotiv
www.soykarotomotiv.com

Kardes bu firmanin saglam olduguna emin misin?Sizin vermis oldugunuz web sitesine girince karsiniza hos olmayan bir yazi cikiyor.Guvenirligi konusunda endiselerim var.Yedek parca ihtiyacim var ama bu firmayla calisma konusunda kararsizim.Daha once aramizda soykar otomotivden alisveris yapan arkadaslar var mi?Bilgilerini rica ediyorum.

Üst Alt